2777
2789
عنوان

میشه بهم راهکار بدید🥲

87 بازدید | 5 پست

بچه ها انگشترم که خیلی دوسش داشتم گم شده خونه رو زیر و رو کردم‌ تو‌ماشینم گشتم هر ذکر و دعایی بلد بودم خوندم آخرین بار رفتیم خونه خالم دستم کردم بعد از ظرف شستن خیس شد دراوردم گذاشتم تو کیف بعد از اون‌  برگشتیم خونه یادم نبودش اصلا الان دو ماهه دنبالشم نیست که نیست

یعنی کجا افتاده؟😔😭 

یه نذری کن بلکه پیدا شه

انقدر آدم گناهکاری ام که اصلا روم‌نمیشه در خونه خدا رو بزنم

بخدا مال حلال بود شوهرم شبانه روز کار کرده بود تا تونست بخردش

برام دعا من پیداش کنم😔

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

انقدر آدم گناهکاری ام که اصلا روم‌نمیشه در خونه خدا رو بزنمبخدا مال حلال بود شوهرم شبانه روز کار کرد ...

مال حلال من اعتقاد دارم که پیدا میشه گلم. عزیزم خدا بزرگه هیچ وقت از درگاه خدا نا امید نباش. این فکرا که از خدا مارو دور میکنه از طرف شیطانه. پس هیچ وقت از رفتن به درگاه خدا نا امید نباش

2803