2733

خانما از بین این اسما کدوم قشنگتره اینم بگم من کوردم و معنی هم برام مهمه🥰

نیکان ، میران ، آرین ، رامان

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله عکس پروف خودمم 🥰😚   زشتی دنیا به خاطر وجود آدمای بد نیست ! به خاطر سکوت آدمای خوبه ...  ️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نیکان

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️
فانتزیم این بود سه قلو داشتم اسمشون را میزاشتم دریا بردیا اریا یا شاهان جانان و فرهانبگذریم از بین ا ...

ایشالا قسمتت بشه عزیزم 😍😍😍 شاهانو خیلی دوست دارم ولی طرفای ما شاهان نمیگن اصلا شایان میگن متاسفانه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله عکس پروف خودمم 🥰😚   زشتی دنیا به خاطر وجود آدمای بد نیست ! به خاطر سکوت آدمای خوبه ...  ️
فرهان چطوره عزیزم؟

اونم فرعان میگن😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرهان چطوره عزیزم؟

واسه همین نوشتم کوردم اغلب اسمارو یه جور دیگه میگن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام عزیزم حالت خوبه ؟ نگرانتم

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید. در خواست دوستی ندید
سلام عزیزم حالت خوبه ؟ نگرانتم

سلام عزیزدلم خوبی خیلیییییی خوشحال شدم بابت تو دلی عزیزت ایشالا سالم و صالح بدنیا بیاد و سالم بغلش بگیری😍😍😍😍😍😍😍😍🔥🔥❤️❤️❤️❤️❤️شرمنده این مدت نبودم مسافرت بودم نیومدم نی نی سایت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزدلم خوبی خیلیییییی خوشحال شدم بابت تو دلی عزیزت ایشالا سالم و صالح بدنیا بیاد و سالم بغلش ب ...

مرسی عزیزم آهان نگرانت شدم بودم 🥰😍❤️

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید. در خواست دوستی ندید
2706