2777
2789

شده تا بحال شانسی شانسی سر بزنگاه و اون لحظه آخری یه کارهایی تون رو غلطک و روال بیفته دقیقا همون لحظه حساس ثانیه های تیک تاک ساعت بخت بهتون رو کنه ؟؟

مثال قبولی تو امتحان یا استخدام .خطر یا بلایا از بیخ گوشتون رد شده باشه .نفر آخر یا اول جایی شده باشید که مهم بوده .تو بانک و ادارات و دانشگاه و مدرسه و زندگی ... نظراتتون رو برام بنویسید .....

دیگه دنیا واسه من تاریکه زندگی کوره رهی باریکه 🖤🖤

شانس فقط ۱٠ درصد دخیله اونم تو ازدواج

بقیه تلاش

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
داداشم تصادف کرد و سرش خورده بود زمین خون دماغ و دهان اینا خونی شده بود خدارحمی کرد ضربه مغزی نشده ...

بله عزیزم دقیقا بعد تصادف که آدم راه بره و حرف بزنه همه فکر میکنن سالم هستی اما ممکنه ۵۰ درصد که ضربه مغزی باشه دور از جون یا خونریزی داخلی ..همیشه سلامت باشید عزیزم 

دیگه دنیا واسه من تاریکه زندگی کوره رهی باریکه 🖤🖤