2733

اصلا جنس مخالف نیست

اصلا بهش فکر هم نمیکنم

درضمن تو جمع ها گاهی بهم بد نگاه میکنه و واقعا ادم بد ذاتی هست حتی همسرش چندین بار گفته

چرا باید خواب همچین ادمی رو هرررر شب ببینم!؟ بنظرتون چرا

اصلا دلم نمیخواد حصوری هم ببینمش اونوقت هر شب میاد به خوابم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خواب دوستی که باهاش کات کرده بودمو خیلی زیاد میدیدم و واقعا روانمو بهم ریخت بهش پیام دادم و عذرخواهی کردم با اینکه جوابمو نداد اما دیگه تموم‌ شد 

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
صدقه بده ۴ قل را بخوان

من واقعا قبلا طلسم داشتم تو تاپبک قبلیم بخونید واقعا برای من توهم نبوده همش میگم نکنه کار اونه که من و مادرم هر شب خوابشو میبینیم بنظرتون احتمال داره یا حساس شدم