2733
عنوان

رفتار مادرشوهرای همه اینجوریه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 873 بازدید | 66 پست

باوراتو عوض کن شما معتقدی ک مهمان میاد باید براش سر و دست شکوند و کاری کنی خ بهش خوش بگذره

مادرشوهرت این اعتقادو نداره از هرکی خوشش میاد محبت میکنه هرکی خوشش نیاد توجه نمیکنه

خب حالا شما یا باید نری اونجا یا اگه میری بدونی اخلاقش این

یا اونا اگه میان خودت باشی یا مثل اونا باشی

مادرشوهر من تا روز مرگش حتی بعدش هم خرجشو انداخت گردن شوهرم از شوهرم پول میکند میداد اون یکی پسر گردن کلفتش میداد دخترش.

یه هل پوچ هم ازش ندیدم نه از خودش نه از خانواده درب و داغونش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه بعد یه ماه میای این مدلی رفتار میکنه من از این ناراحتم که چرا اونا میان انقده احترام میزارم بهشو ...

توام صد تو نذار منم مثل توام،من فهمیدم اینا عروس آدم حساب نمیکنن منم محبت نمیکنم مثل خودشون نمیدونم چند سالته ولی اصلا مهم نباشه برات بابا مادرشوهر من ۶۰۰ کیلومتر دوره  بعد ۶ ماهم بری اصلا تدارک نمیبینه دو کیلو نیوه ننیخره کلی چیزای دیگه

بستگی داره رابطتتون باهاش چجور باشه ادما جورین وقتی کسی رو واقعا دوست دارن بهش توجه هم میکنن اگر رابطه مشکل دار باشه خوب بی توجهی در بعضی موارد طبیعیه بعضی ها هم اخلاقشان اینجوریه کلا

2706