2733
عنوان

رفتار مادرشوهرای همه اینجوریه؟؟

873 بازدید | 66 پست

ما دیروز اومدیم اینجا  دور هم نشستیم پدرشوهرم به مادرشوهرم میگه برو میوه بیار مادرشوهرم میگه مهدی (شوهرم) نیست که میوه بیارم یعنی منی که اونجا نشستم آدم نیستم.

بعد دیشب غذا تموم شده میدونه من لیوان ندارم آب بخورم یا تعارف بکنه الکی به رو خودش نمیاره 

یا آهر غذا به برادرشوهرم میگه میخوای برات بکشم خب چیزی ازت کم نمیشه به منم بگی 

درحالی که من رژیمم بگه ام نمیخورم اما حداقل احترام بزاره حالا اونا میان خونه ما من تک به تک سر سفره نگاه میکنم چیزی کم نباشه شوهرمم خونه نباشه میرم بستی اینا میخرم واقا سنگین تموم میشه این رفتارا برام چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همشون همینن .

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم . دوستان بنده متولد ۸۰ نیستم هی نگید بچه ای

واسه منم همینه

حتی شده گاهی یه چیزی بزاره جلوی پسراش ولی به من حتی تعارفم نکنه

بابقیه عروساش اینجوری نیست ففط من

شعور خودشونو نشون میدن این جور ادما بیخیال

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂

من واقعا تعجب می‌کنم از مادر شوهرا . 

بعضی وقتا میگم خب اگر آنقدر بچه هاتون دوست دارید چرا براشون زن میگیرید؟

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم . دوستان بنده متولد ۸۰ نیستم هی نگید بچه ای
2706