2733
عنوان

راه سریع درمان گلودرد کسی میدونه

66 بازدید | 9 پست

از پریشب گلودردم درحدی که نه میتونم چیزی بخورم نه خوب حرف بزنم صدامم گرفته  قرص و کپسول و قرقره اب نمک رو امتحان کردم هنوز خوب نشدم احساس میکنم زیر گلوم اتیش روشن کردن 

امشبم عروسی دعوتیم 

اگه کسی راهی بلده ممنون میشم بگین 

یه کپسول قوی دکتر بهم داده هنوزم وضعم مثل اوله 

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم بشدت سرفه میکنم ولی خوب نمیشم نمیدونم چرا

من حرفم نمیتونم بزنم صدام خیلییی گرفته سرمم به شدت درد میکنه و گیج میره 

فکرکنم تنها دوای دردم امپول پلی سینینه ولی میترسم پام درد کنه تو عروسی 

با شیر و نشاسته فرنی درست کن

یک کپسول سفیکسیم ۲۰۰ بنداز و تا ۵ روز ادامه بده روزی یکی بخور بعد نهار

ویتامین ث جویدنی بگیر بخور

قرص بکمپلکس بخور و با شربت ایمیونس سیستم ایمنیت قوی کن زود خوب بشی

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)
من حرفم نمیتونم بزنم صدام خیلییی گرفته سرمم به شدت درد میکنه و گیج میره فکرکنم تنها دوای دردم امپول ...

منم سرگیجه دارم   وای 

هرچه زودتر خوب بشی    بنظرم برو دکتر  

کاربری دست ²نفره :]
نشاسته داریم

نشاسته گل باید باشه با پودری من درست نکردم تا حالا امتحان کن 

ی قاشق غذاخوری نشاسته بریز تو لیوان دو سه تا قاشق غذاخوری آب سرد  بریز خوب هم بزن تا حل بشه گلوله نباشه بعد آب جوش در حال قل زدن بریز روش و هم بزن باید حالت  ژله ای و رنگش شفاف بشه ،اگرژله ای و شفاف نشد فاسد شده نشاسته ت و فایده نداره،بعدخواستی ی کمم عسل بریز و گرم گرم بنوش در دم گلوت آروم میشه تا شب چند بار بخور

با این حالت نرو عروسی خب بقبه رو هم مریض میکنی😡

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
با این حالت نرو عروسی خب بقبه رو هم مریض میکنی😡

ویروس نیست که منتقل بشه 

جلو کولر خوابیدم اینطوری شدم 

ابریزشم ندارم و سرفه هم نمیکنم که بخوام به کسی منتقل کنم   و ماسکم میزنم اگه برم 

خودم دوست ندارم برم چون بااین صدام اذیتم ولی مامانم میگه بیا  اگه قرار بود کسی بگیره خانوادم میگرفتن دیگه