2733

کسی تا حالا اینجوری شده؟ 

هر بار سه روز اول خون قاعدگیم زیاد بود و دل درد و کمر درد داشتم از روز چهارم کم میشد برای اولین بار تو زندگیم ابندفعه از روز اول مثل روز چهارم اومد نه دل دردی نه کمردردی هیچی 😭😭😭😭😭 بنظرتون چرا اینجوری شدم تا حالا هیچوقت سابقه نداشته.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۴۰

نمیخوام نگرانت کنم من ۵ سال بزرگتر از شمام 

ولی دوسه با پریودام کم شد در حد دو روز بعد رفتم دکتر گفتم گفت هورمونات به هم خورده 

آزمایش دادم گفت یائسه شدی الان ۷ ماه که نمیشم 

البته شما هنوز سنتون کمه ولی برو آزمایش بده 

عزیزم حتما بدنت و رحم گرم بوده و سردیجات نخوردی و کار سخت نکردی پریودی راحت تری داشتی وقتی کمر درد و ...

جدی میگی؟ من اوایل که پریود میشدم دردای بدی داشتم. ولی بعد یکی دوسال تا الان که پونزده سال میگذره  دیگه درد ندارم شاید خیلی کم دل درد و پادرد که اونم بعضی ماه ها اصلا ندارم. همش میگم نکنه مشکلی باشه.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
2706