2733
عنوان

تورم و درد غددلنفاوی

72 بازدید | 14 پست

خانومای گل کسی بود که بخاطر استفاده از لوازم آرایشی یا دئودرانت غدد لنفاوی زیر بغلش متورم و دردناک شده باشه؟واسه کاهش درد چه کاری انجام دادید؟

کار خوبه خدا درست کنه💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دو سه بار ورم کرد کاری بهش نداشتم خودش بعد دو هفته رفت

واسه ی منم یکی دوبار پیش اومد توی همین چندماه و بعد از دو سه روز خوب شد خودش ولی الان دردش زیاده طوری که دستمو میارم بالا درد میگیره

کار خوبه خدا درست کنه💫
من يه چند باري مام استفاده كردم زير بغل سمت چپم به توده سفت اما كوچيك به وجود امده گاهي خفيف درد دار ...

خب اگه شرایطش تغییر نکنه مشکلی نداره خداروشکر.من از یک نوع دستمال مرطوب پاک کننده ی آرایش واسه وقتی از ورزش یا محل کار میام استفاده کردم مدتی و بعد از هربار استفاده هم غدد لنفاوی زیربغلم متورم شدن.الان فهمیدم واسه اون هستش ولی دردش خیلی کلافه کننده هست از دیروز شروع شده و هوا هم که گرم هست دیگه سختیش بیشتر شده واسم.

کار خوبه خدا درست کنه💫
من يه چند باري مام استفاده كردم زير بغل سمت چپم به توده سفت اما كوچيك به وجود امده گاهي خفيف درد دار ...

توده رو حتما دكتر برين براش، انشاله كه البته چيزي نيست ولي دكتر برين بهتره

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
خب اگه شرایطش تغییر نکنه مشکلی نداره خداروشکر.من از یک نوع دستمال مرطوب پاک کننده ی آرایش واسه وقتی ...

من خيلي زياد از تونر صورت براي زير بغل استفاده ميكنم در روز چندين بار اين كارو ميكنم با خودم ميگم براي صورت كه ضرر نداره حتما براي زير بغل هم نداره 

من خيلي عرق ميكنم هر روزم دوش ميگيرم

توده رو حتما دكتر برين براش، انشاله كه البته چيزي نيست ولي دكتر برين بهتره

سری قبل که متورم شده بودم رفتم.گفت اگر تا یک ماه درد و تورم ادامه داشت بیا واسه آزمایشات بیشتر غیراینصورت نیاز به پیگیری نیست.که بعد از دوروز خودبه خود خوب شد.این دفعه دردش کلافه م کرده

کار خوبه خدا درست کنه💫
سری قبل که متورم شده بودم رفتم.گفت اگر تا یک ماه درد و تورم ادامه داشت بیا واسه آزمایشات بیشتر غیرای ...

مال ايشونو گفتم ازمايش بده چون توده داره و توده خدايي نكرده ميتونه خطرناك باشه 

ولي مال شما يه سوال دارم احيانا المينيوم فري هستش يا مامي كه استفاده ميكنين المينيوم داره ؟شايد حساسيت دارين 

من خيلي زياد از تونر صورت براي زير بغل استفاده ميكنم در روز چندين بار اين كارو ميكنم با خودم ميگم بر ...

دقیقا منم همین رو گفتم پیش خودم.گفتم سیف ترین محصول میتونه باشه.اولین چیزی رو هم که عوض کردم دئودرانتم بود که دیدم دوباره هم ایجاد شد و فهمیدم احتمالا بخاطر اون دستمال مرطوب هست.حالا شاید موادی دارن که محرک غدد هستن و مناسب جای دیگه جز صورت نیستن و این باعث حساسیت شده

کار خوبه خدا درست کنه💫
مال ايشونو گفتم ازمايش بده چون توده داره و توده خدايي نكرده ميتونه خطرناك باشه ولي مال شما يه سوال د ...

اهان فکر کردم با من بودید😅😅 اولیه فکر میکنم داشت که فکر میکردم واسه اونه(البته دوسال بدون مشکل ازش استفاده میکردم)ولی دومی فاقد الومینیوم و گیاهی بود که خریدم.فکر میکنم خودم که علتش بخاطر دستمال مرطوب پاک کننده ی آرایش بود که بین فواصلی که مام استفاده میکردم واسه پاک کنندگی میزدم.

کار خوبه خدا درست کنه💫
اهان فکر کردم با من بودید😅😅 اولیه فکر میکنم داشت که فکر میکردم واسه اونه(البته دوسال بدون مشکل ازش ...

ممكنه مال اون باشه 

براي من از مام اينطوري شد كه ورم كرد قرمز شد و خارش هم داشت رفتم مام نيوا بدون المينيوم خريدم مشكل فعلا ايجاد نشده 

كلا زير بغل خيلي حساسه ممكنه تو دستمال مرطوبي كه ميگين ماده حساسيت زا هست 

ممكنه مال اون باشه براي من از مام اينطوري شد كه ورم كرد قرمز شد و خارش هم داشت رفتم مام نيوا بدون ال ...

نیوآ من اسپری پودریش رو استفاده میکردم معمولی بود اثرش، مامش که استفاده میکنید شما خوب هست اثرش؟ حساسیت ایجاد نکرد واستون و باعث خراب شدن و سفید شدن لباس ها نشد؟

کار خوبه خدا درست کنه💫
نیوآ من اسپری پودریش رو استفاده میکردم معمولی بود اثرش، مامش که استفاده میکنید شما خوب هست اثرش؟ حسا ...

فعلا كه نه ، جا نديدم بندازه ( راستش زياد دقت هم به اين موضوع نكردم )

اثرش بد نبوده به نظر من🤔 من ٤٨ ساعته اش رو گرفتم و بعد از دوش يه بار ميزنم چون عرق كه بكنيم و از دوش بگذره و اينو استفاده كنيم باكتري ها ميرن داخلش و اون اثرو نداره ديگه ؛  روش نوشته :

Fresh natural 

0%

Aluminum  salts 

Ling lasting freshness 

سفيد رنگ هم هست 

2706