2733
عنوان

بعد از بچه دار شدن چجوری میرید مسافرت

| مشاهده متن کامل بحث + 2453 بازدید | 153 پست
والا تا الان که داره یک ساله میشه مسافرت خارج از که اصلا نرفتم . خرید و تفریح هم مثل پارکی شهربازی ه ...

حالا منم که هر روز پانمیشم برم مسافرت چون پولشو ندارم🤣

مسافرت ما هم بیشتر از یه هفته که طول نمی‌کشه چی میشه مگه سالی دو بار بخان چن روز نوه شونو نگه دارن

درخواست دوستی ندین خواهشا آرامشم از همه چیز مهمتره برام خوشحال میشم با نظراتتون راهنماییم کنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقاً شرایطت مثل منه خواهر منم تو همین فکرم 🥲😕

آفرین به فکر بکرت خواهرررر😊

درخواست دوستی ندین خواهشا آرامشم از همه چیز مهمتره برام خوشحال میشم با نظراتتون راهنماییم کنین 

من از ۴ ماهگی بچمو با خودم مسافرت بردم تا الان که سه سالشه، چند ماه پیش رفتیم کیش خیلیم بهمون خوش گذشت هر جا هم رفتم‌تفریحات آبی با خودم بردمش و با شوهرم نوبتی سوار شدیم، مزاحمم نبود تاج سرم بود 

مگه عروسکه که نبریش😐یاد یه تاپیک افتادم پارسال عید یه نفر گفت بچم چهار ماهشه میخوام بذارم خونه ماما ...

نه منم همینم به مادرم نزدیکم و می‌دونم برا بچم جون میده خودم حامله م ولی تا وقتی واقعا مورد اظطراری نباشه نمیتونم تنه‌اش بذارم....یه جور وسواس فکری دارم که هیچکی بهتر از خودم مراقبش نیست و زبونش رو نمی‌فهمه و ...کلا حس میکنم خودم بچمو بلدم‌..ولی بقیه نه

خب مسیله اینه که بچه حتی اگر ده ساله هم بشه بازم یه سری محدودیت ها تو سفر دارهممکنه باز بچه اول بزرگ ...

من سفر با خونواده دوست ندارم هر کسی یه سازی میزنه یکی میخواد بره شهر بازی یکی میخواد بره موزه هر دفعه که باید تابع جمع باشی هزینه تم زیاد میشه خونواده ی من خوش مسافرت نیستن متاسفانه  فرصت نمیدن آرایش کنی ولی دو نفره رفتنی خیلی بهمون خوش میگذره چالش مسافرت با بچه رو میشه با بچه بالاتر از ۴ سالم تجربه کرد 

حالا منم که هر روز پانمیشم برم مسافرت چون پولشو ندارم🤣مسافرت ما هم بیشتر از یه هفته که طول نمی‌کشه ...

آخه هیچ کسی مثل پدر و مادر نمیشه حواسشون به بچه باشه. البته باید از پدر و مادرایی که سر به هوان فاکتور گرفت چون اینا اگه بچه رو نبرن بهتره 🤦🤦🤦. 

یک هفته زیاده خواهر جان. به نظرم بچه اگه بالای سه سال باشه میشه مسافرت یک هفته رفت اونم با بچه. اما قبلش نه چون آدم اذیت میشه بچه کوچیکه. 

من از ۴ ماهگی بچمو با خودم مسافرت بردم تا الان که سه سالشه، چند ماه پیش رفتیم کیش خیلیم بهمون خوش گذ ...

چ خوب 😍🥰

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
أُفَوِّضُ أَمْری إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصیرٌ بِالْعِبادِ
بچه دار نشی خیلی بهتره😂

خودم که تصمیمم همین بود شوهرم گیر داده ول کن نیست تا الانم دووم آوردم ونگهش داشتم خیلیه🤣😂

واقعا استارتر بچه داری حوصله میخواد خب اگه حوصله مسافرت با بچه رو هم حتی ندارید پس نیار 

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
مگه عروسکه که نبریش😐یاد یه تاپیک افتادم پارسال عید یه نفر گفت بچم چهار ماهشه میخوام بذارم خونه ماما ...

خب هر کسی یه شخصیت و اخلاقی داره گلم 

😐😐پس بچه نیار اسمش بچه هست چرا نباید بچه رو نبری!

چون دلم نمیخواد

من سفر با خونواده دوست ندارم هر کسی یه سازی میزنه یکی میخواد بره شهر بازی یکی میخواد بره موزه هر دفع ...

دو نفره ک صد در صد بیشتر خوش میگذره عزیزم 

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
أُفَوِّضُ أَمْری إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصیرٌ بِالْعِبادِ
2706