2733
عنوان

۱۴ سال باهم بودن بدون ازدواج

852 بازدید | 55 پست

بچه ها چنین چیری ممکنه که دو نفر به مدت ۱۴ سال تو ایران باهم باشن بدون هیچ ازدواج و یا صیغه ای؟

از یکی چنین چیزی رو شنیدم ولی اصلا باورم نمیشه

تو خارج هم بعد از ۵ سال نامزد میکنن حداقل

بعد اینا چطوری بعد از ۱۴ سال هنوز ازدواج نکردن اونم تو ایران

پسره هم ادعا میکنه دختررو خیلی دوست داره تازه😐💔

اره چرا نشه؟ من دیدم... 

آدمایی که شما رو دائما چک میکنن الزاما عاشق و شیفته ی شما نیستن... اونا میخوان بفهمن چطوری درحالی که در تلاشن به شما آسیب برسونن اما شما در اوجید.        اگه پلاس بودن توی زندگی من حقوق داشت یه سری الان میلیارد بودن😂🤦🏻‍♀️.....  ❤🧿چشم بد دووووور ازم که خار توی چشم یه سریتون شدم🧿❤بمانم ببینید بمیرید😘❤بشین فشار بخور و از حسادت بمیر و در بدبختیت غوطه ور شو🦦😘🫵🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هم خونه ان؟

اگه ازدواج سفیدن و بقیه میدونن که با همن و داستان علنیه اوکیه

ولی اگه بقیه نمیدونن و همچنان جدی با هم نیستن خیلی تابلوعه

فوقش دیگه بعد سه چهار سال باید ازدواج کنن 

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

خودم....

خانواده هاهم میدونن در جریانن

قرار نیست تا قبل 27 28 ازدواج کنم 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

خوبه معیارهای خارج و داخل قشنگ دستته کی گفته اونا حتما بعد ۵ سال ازدواج میکنن یا اینحا امکان نداره رابطه ی ۱۴ ساله 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت

وا!  اگر دوستش داره چرا باهاش ازدواج نمیکنه؟ این تو خارج از کشورم قفله😐😐😐 به جز رونالدو😐👍

"اگر من بخشی از افسانه تو باشم، تو روزی به من باز خواهی گشت" 🐾🌌🌃🌆🏙️🔁
2706