2733
عنوان

سریال بازا، کمک🌝😂

119 بازدید | 23 پست

بهم سریال خارجی خوب معرفی کنین🥲

میخواستم بریکینگ بد و ببینم ولی حس خوبی بهش ندارم، بدون اسپویل یه کوچولو میگین فضاش چطوریه؟ دارک هم همینطور 

میگفتن این دوتا سریال فصلای اولش خسته کنندس

واقعا اینجوریه؟ 

مغزی فرسوده و متلاشی از افکار پوچ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دارم خیلی پیچیده و معماییه اگه میخوای مغزت به شدت درگیر بشه ببینن شاید بعضی جاها قاطی کنی

برکینگ بد نه پیچیده نیس و به نظر من دوتاشون خسته کننده نیستن

آقایون دعوت به دوستی ندن

پیکی بلایندرز

یا فرار از زندان😂

فرار از زندان شاید اسمش قدیمی باشه یا قبلا تو تلویزیون یکی‌دو قسمت دیده باشی اما خودم از وقتی جدی نگاش کردم خیلییی سریال قشنگی بود

یا یه سریال هست به اسم مندلورین

یمدت شبکه تماشا میداد خیلی قشنگ بود

دارم خیلی پیچیده و معماییه اگه میخوای مغزت به شدت درگیر بشه ببینن شاید بعضی جاها قاطی کنیبرکینگ بد ن ...

بریکینگ بد از این فیلماس که برای دیدن قسمت بعدش نمیشه صبر کرد؟ فضاش چطوریه؟

سریال خوب دیگه ای داری بهم پینشهاد بدی؟ 

پیکی بلایندرزیا فرار از زندان😂فرار از زندان شاید اسمش قدیمی باشه یا قبلا تو تلویزیون یکی‌دو قسمت دی ...

واسه پیکی بلایندرز خیلی بچم.. 😂

خودم پیکی بلایندرز ندیدم اما برادرم دید میگه قشنگهتازه میخوام ببینم😂

یه سریاله سرگرم کننده ای که خسته کننده نباشه میخوام 

بریکینگ بد از این فیلماس که برای دیدن قسمت بعدش نمیشه صبر کرد؟ فضاش چطوریه؟سریال خوب دیگه ای داری به ...

فضاش که آمریکاییه

و هم بعضی جاها خنده داره، هم استرس دار، هم ناراحت کننده

اگه علمی تخیلی میخوای سریال see جالبع

آقایون دعوت به دوستی ندن
2706