2733
عنوان

پاهام خیلی درد میکنن😭

181 بازدید | 20 پست

دو روزه پام درد میکنه

اول پای راستم و هر بار یه جای پام بود

حالا هر دو تا پام درد داره

درد پشت ران پا،،بالای زانوم

دردش وحشتناکه.چکار کنم؟

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم ما ک خیلی تجربه نداریم اما به همسری مادری یکی بگو برا ماساژ بده و یا پناد بی حسی بزن و برو دکتر

سلام سلام اول از همه بگم ک‌ کاربری قبلی ترکید  (از سال ۹۹ اینجام نگو جدیدی) و اینکه ۳ نفر اداره میکنن این کاربری رو ۱_دختر تازه عروس👰‍♀️۲_دختر درس خون👩‍🎓۳_فارغ از عالم ن درس میخونه ن شوهر میکنه کلا خودشم نمیدونه با خودش چند چنده. بچه ها باهم جر و بحث نکنید افراد زیادی توی این سایتن و هرکدوم نظر خاص خودشونو دارن. اگه هم ما با شما بحث کردیم ک نمیکنیم دیگه اشکال نداره شما بیخیال بشید چون ک ما راس میگیم😂
کار سنگین کردی؟ نزدیک پریودت؟ زیاد راه رفتی؟ چند سالته

نه .هیچ کدوم

۲۴ سالمه

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   
برو دکتر

دردش کم بود فکر میکردم خوب میشم

ولی حالا خیلی شدید شده

نفسم بند اومده

عزیزم ما ک خیلی تجربه نداریم اما به همسری مادری یکی بگو برا ماساژ بده و یا پناد بی حسی بزن و برو دکت ...

تنهام.همسرم سرکاره

کمبود کلسیم منیزیم ویتامین دی نداری ؟من یه مدت ضعف ودرد توپاهام داشتم قرصشوگرفتم خوردم یه مدت بهترشد ...

کمبود ویتامین دی.شدید نیست ولی قرصشو میخورم

نه کمرم درد نیست

تنهام.همسرم سرکاره

خدا حفظش کنه.

میگم ک همون اگه پمادی چیزی داری بزن و شاید کمبود ویتامین چیزی باشه قرص ویتامین دی بخور و شیر و سنجد هم قاتی کنی بخور البته تاثیر به دقیقه ای نیست مسکن بخور اگه بلدی برای خودت آمپول بزن

سلام سلام اول از همه بگم ک‌ کاربری قبلی ترکید  (از سال ۹۹ اینجام نگو جدیدی) و اینکه ۳ نفر اداره میکنن این کاربری رو ۱_دختر تازه عروس👰‍♀️۲_دختر درس خون👩‍🎓۳_فارغ از عالم ن درس میخونه ن شوهر میکنه کلا خودشم نمیدونه با خودش چند چنده. بچه ها باهم جر و بحث نکنید افراد زیادی توی این سایتن و هرکدوم نظر خاص خودشونو دارن. اگه هم ما با شما بحث کردیم ک نمیکنیم دیگه اشکال نداره شما بیخیال بشید چون ک ما راس میگیم😂
خدا حفظش کنه.میگم ک همون اگه پمادی چیزی داری بزن و شاید کمبود ویتامین چیزی باشه قرص ویتامین دی بخور ...

ممنون عزیزم

2706