2733

پسردوسته اومده از نوزاد پسرم نگه داری کنه

لباس من مال بیمارستان گند کرده بود نمیتونسم خم شم تو لباسشویی بندازم 

وقتی ازش خواسم میگه وقت ندارم 

هیچ تقویتی برا من نیس همون غذای روتین

حتی تو اتاق باشم صدا نمی زد ناهار حاضره 

همش باید ازش بخوام و با منت ومخالفت کاری برام میکنه..

اگه خواهری چیزی داری بگو خواهرت بیاد این کارارو کنه یا مثلا ب خالت بگو با مادرت صحبت کنه اگه راحتی باش و اینا 

فقط از اینا ب سوهرت نگو سو استفاده کنه یه وقت خدای نکرده

سلام سلام اول از همه بگم ک‌ کاربری قبلی ترکید  (از سال ۹۹ اینجام نگو جدیدی) و اینکه ۳ نفر اداره میکنن این کاربری رو ۱_دختر تازه عروس👰‍♀️۲_دختر درس خون👩‍🎓۳_فارغ از عالم ن درس میخونه ن شوهر میکنه کلا خودشم نمیدونه با خودش چند چنده. بچه ها باهم جر و بحث نکنید افراد زیادی توی این سایتن و هرکدوم نظر خاص خودشونو دارن. اگه هم ما با شما بحث کردیم ک نمیکنیم دیگه اشکال نداره شما بیخیال بشید چون ک ما راس میگیم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه خواهری چیزی داری بگو خواهرت بیاد این کارارو کنه یا مثلا ب خالت بگو با مادرت صحبت کنه اگه راحتی ب ...

خواهر ندارم 

بابام هم میگه همین که از بچه ت نگه داری میکنه خودش لطف ب توهه

مثلا شوهرم جیگر گرف برام 

موند تو یخچال مادرم میگفتم برام درست نمیکرد

میوه میخره بمونه یخچال گند کنه دستم نمیده .مگر خودک بگم اصرار بده با منت

من ۴ تا بچه زاییدم

۳ تا هم سقط داشتم 

دست تنها...مامانم نیومد...میگه به مادر شوهرت نزدیکی اونا بیان

خودم بودمو شوهرم...بعضی وقتا که ناراحت میشدم، گریه میکردم،گلایه میکردم،،شوهرم میگفت محرم باید برای تو علم بردارن از بس تو سختی‌ها بی کسی

خواهر ندارم بابام هم میگه همین که از بچه ت نگه داری میکنه خودش لطف ب توههمثلا شوهرم جیگر گرف برام مو ...

عزیز دلم شما خودتو ناراحت نکن سن مادرت زیاد نشده حوصله نداشته باشه؟شما مثلا اگه میتونب برای غذا و اینا حداقل مثلا از بیرون کباب یا چنجه هرچی ک برات خوبه سفارش بده اگه میتونی.

و اینکه با مادرت قهر کن بگو بخاطر اینها باهات قهر میکنم اگه تاثیر نداشت بیخالش شو 

سلام سلام اول از همه بگم ک‌ کاربری قبلی ترکید  (از سال ۹۹ اینجام نگو جدیدی) و اینکه ۳ نفر اداره میکنن این کاربری رو ۱_دختر تازه عروس👰‍♀️۲_دختر درس خون👩‍🎓۳_فارغ از عالم ن درس میخونه ن شوهر میکنه کلا خودشم نمیدونه با خودش چند چنده. بچه ها باهم جر و بحث نکنید افراد زیادی توی این سایتن و هرکدوم نظر خاص خودشونو دارن. اگه هم ما با شما بحث کردیم ک نمیکنیم دیگه اشکال نداره شما بیخیال بشید چون ک ما راس میگیم😂
منم تجربش دارم ایناهاش مامان نیستن .ننه منم عوضی ترینه اندازه سگ و گربه نسبت ب بچه هاش محبت نداره ا ...

ولی سرم منت میذاره و ژست مظلوم

بچم پسره از اون کامل نگه داری میکنه

من هیچی

ببین کار میکنه ها ولی باید اصرار کنم یا مخالفت میکنه یا با منت و ادا

همش هم منتش روسرمه

عزیز دلم شما خودتو ناراحت نکن سن مادرت زیاد نشده حوصله نداشته باشه؟شما مثلا اگه میتونب برای غذا و ای ...

اصلا قبول نداره ب هیچ وجه

یعنی بگی کاش ب منم اهمیت بدی

میگه اهمیتی بالاتر از اینکه پسرت نگه داری میکنم

منت می ذارن اما من میدونم بخاطر من نیس واسه پسر بودنشه

اصلا قبول نداره ب هیچ وجهیعنی بگی کاش ب منم اهمیت بدیمیگه اهمیتی بالاتر از اینکه پسرت نگه داری میکنم ...

اشکال نداره اگه چیزی هوس کردی ن طوری ک خانوادتو بزنی زمین اما مثلا ب سوهرت بگو هوس کردم از بیرون برام غذا بیاری و چیز های مقوی بغیر از اینها و الان چند روزته . برای بقیه کار ها هم فعلا بیخیالشون شو خودتو ناراحت نکن آخرش خودت سرپا میشی عزیزم

راستی قدم نو رسیدت هم مبارک♥️

همسرت چرا هیچکاری نمیکنه ؟

وقتی میبینه شما نیاز به پرستاری داری یا باید خودش بهت برسه یا کسی رو بیاره که مواظبت باشه 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

منم برا زایمانم مامانم از بچه مراقبت میکرد یه کارگر هم برای کلرهای خونه سه ساعت میومد

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2706