2733

ی پولی هم‌جمع کنن بزارن کنار برا بیمارستان و زایمانشون فک کنم ۲۰ تومن بشه ؟

البته اونا ک طبیعی نمیخوان

تا کی شعار و حرف های پوشالی !!!!!خسته نشدی!بسه دیگه به حرفات عمل کن!خوب بودن و زندگی کن فقط حرف نزن

چرا باید یه شوهر همچین کاری کنه ؟؟ تا حالا ندیدم 

اگه از خدا چیزی خواستی و بهت داد یعنی تو بهش اطمینان داری ، وقتی از خدا چیزی خواستی و بهت نداد ، یعنی خدا به تو اطمینان داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا باید یه شوهر همچین کاری کنه ؟؟ تا حالا ندیدم

ب خاطر هزینه هاش ک پول نده

طبیعی خب رایگانه

تا کی شعار و حرف های پوشالی !!!!!خسته نشدی!بسه دیگه به حرفات عمل کن!خوب بودن و زندگی کن فقط حرف نزن
من دو ماه پیش سزارین شدم هزینه آزادش ۳۵ تومن میشه بله شوهر دوستم رضایت به سزارین نداد ، بنده خدا ناب ...

یا  خدا ۳۵ شده

من دو سال پیش ۱۲ تومن

تهرانی؟

ب خاطر هزینه هاش ک پول ندهطبیعی خب رایگانه

بنظر من مردی ک پول زایمان و نتونه بده به درد بچه دار شدن نمیخوره ، بعدا هزینه ی بچه رو ججوری میخواد تامین کنه 

اگه از خدا چیزی خواستی و بهت داد یعنی تو بهش اطمینان داری ، وقتی از خدا چیزی خواستی و بهت نداد ، یعنی خدا به تو اطمینان داره 
ب خاطر هزینه هاش ک پول ندهطبیعی خب رایگانه

اینی که پول واسه بدنیا اومدن بچش نده به درد جرز دیوار میخوره قبل از بارداری اینا رو باید گفت بهشون

من قبل باردار شدن گفتم فکر طبیعی رو از سرت بیرون کن 

خانمایی که از طبیعی میترسین و ...قبل از اقدام باید این حرفو به شوهرتون بزنین که پول میدی سز بشم یا نه، وگرنه از بچه خبری نیست.

من حودم از زایمان طبیعی میترسم، جونشم ندارم. اگه بخواد من بمیریم فکر خوبیع (دور از جون شما)

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
2706