2733
عنوان

قصدش خودکشیه؟ شات

618 بازدید | 64 پست

من باید چیکار کنم میترسم کمی به نظرتون فقط میخواد اذیتم کنه ؟!

انگیزه باشه ناممکنی نیست 🌱🕊                                     شاعر میگه چه فایده داره صورته زیبا وقتی باشه ذاتش مشنگ                                                                          یه دختر موفرفری  بلندپرواز وکمال‌گرام  که تهشو قشنگ میکنم �⏱️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونی که بخاد خودکشی کنه سر و صدا نمیکنه بی صدا کارشو می‌کنه .

من سه نفر میشناسم قبل خودکشی به بقیه گفتن ولی کسی جدی نگرفته 

ما نسلی هستیم که رجایی را شنیدیم و رئیسی رادیدیم🖤                ♥️🇮🇷
اونی که بخاد خودکشی کنه سر و صدا نمیکنه بی صدا کارشو می‌کنه .

نمیدونم جوابمو نداده دیگه

انگیزه باشه ناممکنی نیست 🌱🕊                                     شاعر میگه چه فایده داره صورته زیبا وقتی باشه ذاتش مشنگ                                                                          یه دختر موفرفری  بلندپرواز وکمال‌گرام  که تهشو قشنگ میکنم �⏱️

بله خیلی نگران کننده است حتما با ۱۲۳تماس بگیر 

از بقیه اعضا خونواده کمک بگیر 

قایم کردن فقط پاک کردن صورت مسئله است 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
کیه

پسر خاله ام

عزیزم اول اگه میتونی یه توضیح مختصری بده اگه راست بگه ک خدا نکنه حتی اگه دروغ هم بگه دنبال توجه توجه کن بهش 

سلام سلام اول از همه بگم ک‌ کاربری قبلی ترکید  (از سال ۹۹ اینجام نگو جدیدی) و اینکه ۳ نفر اداره میکنن این کاربری رو ۱_دختر تازه عروس👰‍♀️۲_دختر درس خون👩‍🎓۳_فارغ از عالم ن درس میخونه ن شوهر میکنه کلا خودشم نمیدونه با خودش چند چنده. بچه ها باهم جر و بحث نکنید افراد زیادی توی این سایتن و هرکدوم نظر خاص خودشونو دارن. اگه هم ما با شما بحث کردیم ک نمیکنیم دیگه اشکال نداره شما بیخیال بشید چون ک ما راس میگیم😂
2706