2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همینحوری با خودت رفتار کنی افسردگیو بغل کردیااا

ازین متنای **ناله زیاد دیدم

همشونم میفهمم هیچوقتم نه پست گذاشتم نه استوری 

ولی این زیادی ب دلم نشست:) 

من هروقت اومدم با خودم خوب باشم خوب رفتار کنم یکی دیگ خرابش کرد...از خدای بالا سر بگیر تا این بنده هاش

هروقت خواستی نظری بدی ب این فکر کن پشت کاربری یک ادمی نشسته ک قلب داره:)
داشتم ب همین فک میکردم💔

غصه نخوریا:))))🤍

من بجای تموم کسایی ک میتونستن بهت محبت کنن میتونستن توجه کنن میتونستن علایق و سلایقت رو بدونن واسه غصه خوردنت ناراحت میشم حتی اگ نشناسمت🤍

ازین متنای **ناله زیاد دیدمهمشونم میفهمم هیچوقتم نه پست گذاشتم نه استوری ولی این زیادی ب دلم نشست:) ...

همین الانی ک ناراحتی با ناراحتی داری میگذرونی عمرمونه ک دگ برنمیگردهاااا خوددانی دگ مختصرترین حالت ممکن گفتم

غصه نخوریا:))))🤍من بجای تموم کسایی ک میتونستن بهت محبت کنن میتونستن توجه کنن میتونستن علایق و سلایق ...

دورت بگردم

بغضم ترکید..

کاش ی روزی منم اولویت یکی باشم..

بدونِ تو دلم میگیره..
همین الانی ک ناراحتی با ناراحتی داری میگذرونی عمرمونه ک دگ برنمیگردهاااا خوددانی دگ مختصرترین حالت م ...

🙃 مچکرم

دورت بگردمبغضم ترکید..کاش ی روزی منم اولویت یکی باشم..

گریه نکن🥺بیا بغلم:) 

کی گفته تنهایی 

کافیه چشماتو ببندب و از ته دلت خدارو صدا بزنی 

حسش میکنی از ته ته ته ته دلت

گریه نکن🥺بیا بغلم:) کی گفته تنهایی کافیه چشماتو ببندب و از ته دلت خدارو صدا بزنی حسش میکنی از ته ته ...

اومدم🥲🥲

چقد مهربونی اخه🥲🥲💔

روم نمیشه صداش کنم 💔..

بدونِ تو دلم میگیره..
2706