2733
اره دقیقا درست میگیتوانایی خاص هم نداریم خدایا شکرت🥲😆

عزیزم❤️ ولی خوب علاقه داری دیگ 

خوب تلاش کن انشالله که اتفاق های خوب برات بیافته 

هرچند به همین علاقت شک میکنن وحسابی زیر ذره بین میری 

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بی فایدستمن از پارتی شانس نیوردم😆همه از دم نازک و به درد نخور

😂😂💅عزیزم

شوهر پارتی کلفت پیدا کن

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
عزیزم❤️ ولی خوب علاقه داری دیگ خوب تلاش کن انشالله که اتفاق های خوب برات بیافته هرچند به همین علاقت ...

مرسی از انرژی مثبتت

من کلا ادم خوش شانسی نیستم ولی خب ضرر نداره پیگیری میکنم

متاهلمشوهرمم مثل خودمه😆

وای ببخشید ❤️🤭

نمیدونم چرا به نظرم بامزه میگی اینارو 😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
مرسی از انرژی مثبتتمن کلا ادم خوش شانسی نیستم ولی خب ضرر نداره پیگیری میکنم

پسر عموی شوهرم به واسته پدرشوهرم میره برای ثبت نام درسپاه 

اما تو مرحله اول کنار میکشه 

میگفت خیلی مسایل پیچیده ای مطرح میکردند 

تازه میگفت معاینه میکردند آقایون رو 😐

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️

🔰اطلاعیه جذب پلیس خانم با مدرک لیسانس و فوق لیسانس / تهران

🔹شرایط:

🔸حداقل قد: ۱۶۰

🔸حداکثر سن: لیسانس ۲۷

🔸فوق لیسانس

🔹رشته‌های تحصیلی:

🔸کامپیوتر(تمامی گرایش‌ها)، It، جامعه‌شناسی، علوم سیاسی، علوم اجتماعی، حسابداری، مدیریت گرایش برنامه ریزی

📍آدرس: تهران، میدان فردوسی، خیابان سمیه، نرسیده به خیابان استاد نجات اللهی، واحد خواهران.

‌🇮🇷 

معاینه بدنی نیرو انتظامی و ارتش هم. داره

اره من نمیدونستم 

وقتی اونا میگفتند تعجب میکردم

بسیج فعال باید داشته باشی و معرف و پارتی. بعد میتونی عضو بسیج سپاه بشی.

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
عزیزم نیروی انتظامی رو نمیدونی چجوریه؟کاش منو راه میدادن تو یه کدومش

من خودم از طریق نیروی انتظامی جذب شدم..نمیدونم والا فک نکنم بشه اگه میخای شهر خودتون پیگیری کن