2733
چه بد🤕نیرو انتظامی چی؟

باید میرفتی دانشگاه پلیس 

الانم میشه منتها یکم اشنا میخواد داری؟ 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

احتمالا پسراشون مذهبی یا مورد پسند سپاه نبودن

اصلا به مذهبی ربطی نداره 

پدر شوهر منم بازنشسته سپاه 

همسرم وقتی پدرشو میبره کانون تا با همدوره هاش کپ وگفت کنن 

میگه  چندتا از مأمور ها کلا خاکوبی و لاتی معرفتی اند 

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
اره

بسم الله خب

اگه آشنا داری داشم

برو شروع کن به طرف بگو خودش مراحلشو میگه

اول باید سابقه ات پاک باشه😂این مهمه 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
مدرکتون چی بود؟با رشته ی حسابداری میشه؟منم برم بسیج امکان داره جذب بشم؟وای خیلی سوال دارم ازت😅

علوم قران و حدیث 

معمولا رشته ی مرتبط میخان

بری بسیج زود جذبت نمیکنن..برادرشوهرم ۱۵ ساله باشون بود الان تازه ۲ ساله جذبش کردن..ب این اسونیا نیس

علوم قران و حدیث معمولا رشته ی مرتبط میخانبری بسیج زود جذبت نمیکنن..برادرشوهرم ۱۵ ساله باشون بود الا ...

میشه لطفا راهنماییم کنی!؟

الان من چیکارکنم بنظرت واقعا گمراه شدم

بسم الله خباگه آشنا داری داشمبرو شروع کن به طرف بگو خودش مراحلشو میگهاول باید سابقه ات پاک باشه😂این ...

سابقم اوکیه

ولی آشنامونم گردن کلفت نیست یه کارمند سادس

سابقم اوکیهولی آشنامونم گردن کلفت نیست یه کارمند سادس

گردن کلفت لازمه 

چرا دوباره نمیری کنکور بدی بری دانشگاه پلیس؟ 

البته الان اطلاعی از نیرو گرفتنش ندارم که میگیره نمیگیره 

2706