2733

یکی دوسال اخیر هرچی آدم میشناختم از غریبه و آشنا و فامیل دور و نزدیک و...درکل هرکی رو که میشناسم دور و اطرافم بجز مادرپدرم ، به نحوی حسادتشون رو نشون دادن و حالمو بهم زدن و فهمیدم همشون بدمو میخوان و حسادت میکنن

به طوری که الان تو دلم که دارم فکر میکنم ۱ دونه هم دوست ندارم و میدونم همشون دشمنن

به نظرتون وقتی تو زندگی چنین اتفاقی میفته برای آدم,خدا چه پیامی رو میخواد بهم بفهمونه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میخواد یاد بگیری رو پای خودت بایستی.بدونی‌تنهایی و تلاشتو بیشتر کنی.میخواد تورو بسازه

من از بچگی تک فرزند بودم خیلی بدم میومد از تنهایی ,, هدفم از آدمای اطرافم پر کردن وقتم و ابراز عشق و محبت بود ، همینکه مثلا با خالم بشینم درد و دل کنم، نه اینکه ازشون تو زندگیم کمک بگیرم

ولی حسادتشون نزاشت دیگه آدمی دورم بمونه

اتفاقا منم تو همچین موقعیتی هستم

الان نگاه میکنم همسایمون مستاجره چقدر فامیلاش کمکش میکنن چقدر باهم خوشن ، به این نتیجه رسیدم که همسایمون چون هم سطح فامیلاشه یا از اونا پایین تره بخاطرهمون همه دورش هستن

اگر یکم بالاتر بود دیگه خاطر حسادت آدمی دورشون نبود

وآقا اونایی که تو یه برهه ای از زندگی شون می‌فهمن هیچکس دوست نیست و همه دشمنن، خدا میخواد چی رو بهم ...

عزیزم خب اساس دنیا همینه 

خدایی که انسان و فرشته و طبیعت رو آفریده شیطان رو هم آفریده

جهان بر مبنای تضادها برقراره

همون دوست و آشنایی که حسادتتو میکنه به جاش ممکنه به دردتم بخوره 

به جای غر زدن طرز استفاده از آدما رو یاد بگیر به دردت میخوره 

مدرس زبان آلمانی🇩🇪
توکلت به خدا باشه وبه هیچ کس اعتماد نکن....

اینکه درسته

من یه جا شنیدم وقتی دورت خالی از آدم میشه یه اتفاق بزرگی میفته و..دقیق یادم نیست خیلی هوشمندانه بود تفسیرش

عزیزم خب اساس دنیا همینه خدایی که انسان و فرشته و طبیعت رو آفریده شیطان رو هم آفریدهجهان بر مبنای تض ...

آخه همه طوری عجیب غریب شمشیر رو از رو بستن که من خودم هاج و واج موندم

براهمینه خیلی برام عجیب شده

آخه همه طوری عجیب غریب شمشیر رو از رو بستن که من خودم هاج و واج موندمبراهمینه خیلی برام عجیب شده

شاید یه حرکت‌ی زدی که اینجوری شده

در مورد داشته هات پیش کسی که حالش خوب نیست و زندگیش رو به راه نیست صحبت نکن 

مدرس زبان آلمانی🇩🇪
2706