2733

حالا الان کلی داستان سر هم میکنن و جو میدن. 

ولی من خیلی پیش اومده که دیر وقت اسنپ بگیرم تا حالا هم هیچ مشکلی نبوده. طرف زار و زندگیش ثبت شده. غلط اضافه نمیکنه.

خمش باش خمش باش در این مجمع اوباش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من هرشب هر ساعتی که بگی تنهایی از سر کار برگشتم خونه خودم الحمدلله مشکلی پیش نیومده پشتیبانی داره تازه شما سه نفرید 

كسى باش كه وقتى مردم تو را ميبينند بگويند هنوز دنيا امن و امانه 

تا سوار شدی گوشیتو بزا دم گوشت مثلا داری با کسی حرف میزنی

بگو نگران نباش اسپری فلفل  زنجیر و قمه دنبالمه  

داداشمم از زندان فرار کرده تو راهه داره میاد 

اجیمم کمربند مشکیشو امروز گرفته😃

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه میگن اسنپ بی دروپیکره شما برعکس میگین 😄

همه ؟ والا نظرات نصف نصفه😐 بعدش اسنپ امنیت سفر و لوکیشن هم داره 😐🙄

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید. در خواست دوستی ندید
دقیقا والا یه چاقو هم بزارن تو کیفشون خدایی ، مشکلی پیش نمیاد

اوهوم👍

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
درست میگه آژانس بی‌در و پیکره دیگه از کجا میخوای ثابت کنی با اژانس جا به جا شدی؟

عزیزم وقتی زنگ میزنی اژانس منشی جواب میده تمام اطلاعات راننده و ادرس خونه و سو پیشینه و غیره تو سیستمش ثبته اسنپ تا حالا هزار بار خلاف توش انجام شده

خودم دوبار اسنپ گرفتم ب خدا رسیدم انقد ترسیدم

🕊✌🏻
اسپری فلفل داریم

خب دیگه پس مشکل چیه

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید. در خواست دوستی ندید
همه میگن اسنپ بی دروپیکره شما برعکس میگین 😄

عزیزم اسنپ زیر نظر سپاهه کوچکترین حرکتی براشون بد تموم میپشه

دقت کن خیلیاشون حتی جواب سلامتم نمیدن موقع پول دادن وپیاده شدن هم تشکر کردنی جواب نمیدن در این حد بعضیا حساب میبرن

ارباب صدای قدمت می آید😔😔درخواست دوستی قبول نمیکنم🙏🌱
2706