2733
عنوان

اسید معده

106 بازدید | 17 پست

پایین اوردن اسید معده لطفا کمک کنین

چی بخورم چیکار کنم اسید معدم کم بشه داره اذیتم میکنه

لطفا هرکی میبینه برام دعا کنه و صلوات بفرسته ان شاءالله بعد اینهمه سختی دخترکوچولومو به خیرو سلامتی به موقع بغل بگیرم بعد عید 1403 التماس دعا ((اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سرالمستودع فیها بعدد ما احاط به علمک))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شربت ضد اسید

چیه اسمش

لطفا هرکی میبینه برام دعا کنه و صلوات بفرسته ان شاءالله بعد اینهمه سختی دخترکوچولومو به خیرو سلامتی به موقع بغل بگیرم بعد عید 1403 التماس دعا ((اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سرالمستودع فیها بعدد ما احاط به علمک))
نرفتم وقتی غصبی یا استرسی میشم وقتی دراز میکشم ترش میکنم میسوزه گلوم و معدم

منم رفلاکس معده دارم 

یه حالت سوزش معده 

البته عصبی بشم یا استرس بگیرم معده درد میگیره 

راهی پیدا کردی ب منم بگو

منم رفلاکس معده دارم یه حالت سوزش معده البته عصبی بشم یا استرس بگیرم معده درد میگیره راهی پیدا کردی ...

ن والا منم همینم خیلی عصبی بشم معده درد بدجور میگیرم با حالت تحوع خیلییی بده 

از اعصابمون مطمعنم 

باید اعصابمون راحت باشه تنها راه اعصاب آرام هم دور بودن از آدمای سمی

ن والا منم همینم خیلی عصبی بشم معده درد بدجور میگیرم با حالت تحوع خیلییی بده از اعصابمون مطمعنم باید ...

اره دقیقا 

چون من خانوادم منو درک نمیکنن همش جرو بحث 😒

باهاشون اصلا حرف نمیزنم

درست میگی عزیزم ،، باید سعی کنیم اعصاب اروم و ارامش داشته باشیم اینجوری جسم هم سالم🤗

من بخاطرش بستری شدم ببین صبحا ناشتا نیم ساعت قبل صبحانه پنتوپرازول و یم ساعت بعد غذا شربت آلمونیوم ام جب 

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 
2706