2733
عنوان

شما قضاوت کنید توقع زیادی دارم؟؟

369 بازدید | 22 پست

تولد دوستم بود من کلی دنبال کادو براش گشتم 

بعد دادمش اون هیچی نخرید بعد هی می‌گفت کادوتو میدم و فلان 

منم گفتم نیازمند کادو نیستم مهم اینه اهمیت قائل شی مثلاً حتی یه سرکلیدی بگیری 

بعد چندروز پیش تولد همکارش بود تازه شش ماهه آشنا شده مدام درموردش حرف میزنه بهم پیام داد گفت طلا چنده می‌خوایم واسه همکارم بخریم😐

منم گفتم حداقل مخفی کن از من😕

بعد گفت خب دورو باشم یعنی؟؟

طرف سرپرست ۳۰ نفره ( همون همکارش) 

بیاید قول بدیم هرگز ناامید نشیم و ادامه بدیم🤝🏻خدا بزرگتر از این حرفاست🤍

واضح تر بهت بگه نمیخوادت؟

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظر بچه میای که اینجوری احساساتت رو به طرف نشون میدی

نیازی نیست به این همه واکنش 

مناسبت های بعدی سگ محل کن 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

قطع ارتباط کن

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
تو اشتباه میکنی براش کادو میخری....

خو ببین ما چندین سال رفیق بودیم از مدرسه بعد این همکاره شش ماه آشنا شده 

بنظر بچه میای که اینجوری احساساتت رو به طرف نشون میدینیازی نیست به این همه واکنش مناسبت های بعدی سگ ...

راست میگی این رفتار خیلی بالغانه ای هست 

بنظرت دوست بمونم ؟

رفتار هر دو بچه گانه بود... خودت رو بخاطر یه هدیه از تک و تا ننداز

آخه هدیه مهم نیست مهم اینه اصلا اهمیت نمیدع 😕 ولی واسه اون سرپرست طلا 

2706