2733
عنوان

کسی رو دوست دارم

52 بازدید | 4 پست

کسی رو دوست دارم که غیر ممکنه باهم باشیم‌اول اینکه از من ۴ سال کوچکتره دوم اینکه در امدش خیلی کمه سوم اینکه تخصیلاتش هم دیپلمه این مهم نبود اگر درامدش زیاد بود همچی حل بود چهارم اینکه الان هم ۳ ماهه ندیدمش ولی میدپنه دوسش دارم  وقتی بهش فکر میگنم حس خوب میگیرم که کسی رو دارم عین مسکن متاسفانه

همه در شادی عیدند و ما در غم یاریم‌ محرم صد شرف دارد بر این عیدی که ما داریم😑

همیشه واسم سواله که یعنی تو دلت واسم تنگ نشد؟یعنی صبحا که پاشدی گوشیتو چک کردی منتظر تکستم نبودی؟وقتی که داشتی میرفتی بیرون منتظر مراقب خودت باش از طرف من نبودی؟شبا دلت نخواست کل روزتو برام بگی؟وقت کارای روزمرت اصلا یاد من نیوفتادی؟ تورو نمیدونم ولی من خیلی دلم واست تنگ شده.

هنوز بعد از گذشت ۱۳ سال هنوز جاتو هیچ دختری نگرفته دست هیچ دختری رو نگرفتم از این به بعد هم فکر نمیکنم اتفاق خاصی بیافته😑

مرد،اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر،شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای

کاربر های نی نی سایت ❌ ❌ ❌

به دلیل گرفتن حق حذف تاپیک و حق حذف کاربری و...

از ۱۲ شب جمعه تا چهار روز یعنی چهارشنبه نیایم سایت

اصلا حتی سر هم نزنیم که ببینیم شلوغه با خلوت

هر کاربر که این پیام رو میبینه و راضیه لایک کنه و داخل همه تاپیک ها قبل ۱۲ جمعه تاکید میکنم داخل همه تاپیک ها بگید که همه اطلاع داشته باشن❌

✅️✅️ ۲۱ روز دیگه میشه یک سال که خانم مونا_تهرانی قول حذف تاپیک توسط خود کاربر رو دادن.

(قول حذف تاپیک توسط خود کاربر تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۲)

✅️ از سه شنبه تا جمعه ۲۹ خرداد تا ۱ تیر ⬅️ اعتراض و اطلاع رسانی

❌️❌️ از شنبه تا چهارشنبه ۲ تا ۶ تیر ⬅️ کسی سایت نیاید

🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه در شادی عیدند و ما در غم یاریم‌ محرم صد شرف دارد بر این عیدی که ما داریم😑همیشه واسم سواله که یع ...

متاسفانه همیشه اینطوری شما باز خوبه شمارشو داشتین من حتی اونوم ندارم اینستاشم  پیدا نمیکنم

همه در شادی عیدند و ما در غم یاریم‌ محرم صد شرف دارد بر این عیدی که ما داریم😑همیشه واسم سواله که یع ...

بد نیست یه دختر اینجور عاشق باشه طرف اصلا به یادش هست گاهی تو دلم میگم یادمن هست چون قیافش میاد جلو چشمم