2733
عنوان

نامزدم همجنس گرا بود😞

428 بازدید | 29 پست

سلام

ازتون راهنمایی می‌خوام

من قبلاً یه بار عقد کردم ولی نامزدم همجنسگرا بود و ما هیچ رابطه جنسی نداشتیم و بالاخره طلاق گرفتم....

بعد از ۲ سال الان با یه آقایی دارم آشنا میشم، راستش هنوز نگفتم که قبلاً نامزد کردم.. نمی‌دونم چرا میترسم...

به نظرتون احتمالش چقدره که اگه متوجه بشه دیگه نخواد باهام بمونه؟؟؟

تاحالا یه همچین موردی تو اطرافیانتون بوده؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدایی دلیل جدایی قبلی اینها اونقدر مهم نبود چون اصل سوال خودت الان ب حاشیه‌ میرهغ 

در ضمن همجنس گرا بود بعد اومده با شما نامزد کرده ؟!

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
خدایی دلیل جدایی قبلی اینها اونقدر مهم نبود چون اصل سوال خودت الان ب حاشیه‌ میرهغ در ضمن همجنس گرا ب ...

آره بیشعووور...

مادرش میدونستم فکر میکرد مثلا پسرش به راه راست داره هدایت می‌کنه فقط با زندگی من بازی کردن😞

خاکتوسر اون همجنسگرا بوده بعد زن گرفته

بعد نامزدت الان بفهمه مگه تو چه خطایی کردی بهش بگو میگی رابطم که نداشتین

چه جور متوحه شدی همجنسگراست؟

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱

اول اخر میفهمه بعدشم جنایت نکردی ک نامزد شدی و ب این دلیل جدا شدی

فک نکنم بره ..اگه رفت بدون ادم موندن نبود رفتن یه دلیل درست حسابی میخواد

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
2706