2733

چند شبه جدا میخابه😞الانم من اتاقم درو بستم اون جلو تی وی صداشو زیاد کرده نمیخام باهاش حرف بزنم اعصابم داغونه😓🤕کیا از شوهرشون جدا میخابن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وسط بدترین دعوا ها هم اینکار رو نکردیم

نکن عادت میکنید سردی میاره و بعد عادت ب دوری

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

قهره دیگ پیش میاد 

صدر در صد زندگیت از زندگیه من بدتر نمیشه ک شوهرم الکی بهم شک داره و نمیتونم هیچ غلطی کنم😭😭😭😭ینی داغونم

🚶‍♀️اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ..

نزار این قهرتون ادامه دار بشه ، دیگه میشه عادت درست بشو هم نیس 

همین الان یه لباس خوشگل بپوش یه عطر هم بزن برو تو بغلش بخواب ،بگو درسته قهریم ولی قرار نیس جدا بخوابیم ، فردا دوباره قهر کن ولی هر شب باید تو بغلت باشم😁😂😂

2706