2733

دخترم ۶سال و نیمه

زیاد نمیتونه با بچه ها بازی کنه کلا روابط اجتماعیش ضعیفه

اوایل سلام میداد الان سلام نمیده

کلا کارهای تربیتی رو بیاید در اختیار هم بذاریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میتونی کلیپ و کتاب راجب یادگرفتن روابط احتماعی براش تهیه کنی خودت هم قصه های راجب آداب اجتماعی براش بخونی من با این جوری نتیجه خوبی گرفتم الان راحت میتونه با دیگران تعامل داشته باش

ری اکشن دیگران عذیتم میکنه تربیت منو میبرن زیر سوالخسته شدم میخوامدبگیرم خفه شون کنم

دیگران تو همه چی حرف میزنن.شما قوی باش

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

بچه قبل از پان هفت سالگی اهل روابط اجتماعی نیست.یکم روانشناسی رشد بخونیدخیالتون راحت میشه.بچه شش ساله بیشتر حواسش به خودش هست نه اطرافیان.اگه قبل اون روابطش خوب بوده بخاطر تشویق و خوشحالی شما بود .الان این براش مهم نیست.عجله داره به برنامه ای که تو ذهنش هست برسه

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!
2706