2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درخواست دوسنی قبول بشه مثل پی وی میشه چت کرد؟

بله همونطوره ولی اگه حذف کنی دوستیشو دیگه نمیتونه پیام بده مگه با درخواست دوباره وپذیرش دوستیش

وهَ افتخار ایوشم کوردم سَرم بَرزهَ😌🙋‍♀️گیان هرچه دوشمنهَ تیهَ ریمن وهَ لرزهَ🦁

اسی اگ رد میکنی ولی بازم میده این دفه ک درخواست داد نه قبول کن نه رد کن ، بزا معلق بمونه اینجوری دیگ کاری نمیتونه بکنه 

چون از روی اجبار جواب سلامتو میدم دلیل نمیشه ازت خوشم اومده باشه!  *** اگه از این:"🥰😍😘☺️😊🙂🤗😇😉" استیکرا برات استفاده کردم ینی دارم بهت فحش میدم، اگ توهم استفاده کردی فک میکنم ک داری بهم فحش میدی🥰 ***  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>>   
بچه ها میشه یکیتون بم درخواس بده درمورد ی پسری سوال دارم تروخدا🩷🙂

بگو همینجا خب

چون از روی اجبار جواب سلامتو میدم دلیل نمیشه ازت خوشم اومده باشه!  *** اگه از این:"🥰😍😘☺️😊🙂🤗😇😉" استیکرا برات استفاده کردم ینی دارم بهت فحش میدم، اگ توهم استفاده کردی فک میکنم ک داری بهم فحش میدی🥰 ***  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>>   
اسی اگ رد میکنی ولی بازم میده این دفه ک درخواست داد نه قبول کن نه رد کن ، بزا معلق بمونه اینجوری دیگ ...

الان تگش کردم ببینم دردش چیه

با اسم و جنسیت زن ی روزه اومده سایت درخواست دوستی هم میده 

چ پررو😶🤣

نینی سایت مثل واتساپه کم خدمات فقط گیف و استکرم نداره

دقیقا مثل برنامه های پیامرسانه فقط اینجا نظارت دارن مدیراش ویسری چیزا نداره 

وهَ افتخار ایوشم کوردم سَرم بَرزهَ😌🙋‍♀️گیان هرچه دوشمنهَ تیهَ ریمن وهَ لرزهَ🦁
2706