2733

امروز با بابام بحثم شد سر یه موضوعی که فک می‌کنه تقصیر نامزدمه ولی اینجوری نبود همش مسخرش می‌کنه مخصوصا که می‌دونه من بدم میاد بی احترامی کنه بهش 

نامزد من رو در ماشینش ابر چسبونده مسخرش میکرد می‌گفت اسکل فقط بلده ابر بچسبونه به در ماشینش 

یا بعد گفت یدونه داغون پیدا کردن (نامزدم و می‌گفت )و کلی حرفای اینجوری زد شما بگید چیکار کنم خیلی عصبیم اولین بارش هم نیس یه بارم جلوی بقیه گفت دروغ میگه این حرف و گفتم نه دروغ نمیگه بهش برخورده بود چرا طرفداری میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حرف باباتو جدی بگیر ، اون بیشتر از من و تو مردا رو میشناسه

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
دوست داره به کسی چه ؟

پس اگر به کسی ربط نداره چرا انقدر اعتماد به نفستون پایینه که تا کسی انتقاد میکنه ناراحت میشید ؟ 

به بابات هم همینو بگو که دوست داره خودش به شما چه 

حرف باباتو جدی بگیر ، اون بیشتر از من و تو مردا رو میشناسه

چی میگی بابا بابای من پنجاه و خورده ای سالشه یه پراید لگن داره بعد نامزد من ماشین بهتر داره حالا چون ابر میچسبونه حق ندارن چیزی بگ بعدم خیلی زرنک بود قبل عقد مشکلات اخلاقیشو اگه داشت میفهمید نه الان 😒

عزیزم همین اول کار اجازه نده بی احترانی کنند

اگه شوهرت کوچیک شد،تو هم ناخوداگاه همراش میری پایین

این تجربه ی منه،خودم دیدم که این میشه

من از روز اول اجازه ندادم هیشکی حتی خانواده ی خودش بهش بی احترامی کنند.به جاش کلی کارا کردم که شان و ارزشش رو ببرم بالاتر

هرچی احترام مرد یه خانواده بیشتر باشه،احترام همسر و فرزندش هم میره بالا

به پدرت بی احترامی نکن ولی حد و مرزت رو مشخص کن

همسرتم باید راجع ب تو این کارا رو کنه

❤️مامان طلا و آلا❤️.کی بزرگ‌شدم که بعدش مامان شدم‌اصلا😕
2706