2733

بنظرم یا داره فکر می‌کنه یا اینکه معذب شدهو تو شوک رفته

هرجایی نگاه میکنم شما رو کنار خودم تصور میکنم ..... هر روز به  امید دیدارت نفس میکشم و زندگی میکنم ...دلم میخواد جانم را فدایت کنم ... دلم میخواد وقتی به جرم دوست داشتنت جانم را گرفتند در آخرین لحظات زندگینامه ام بغلم کنی و من برای آخرین بار در دلم قربون صدقه ات بروم و بگویم :( دیدی فدات شدم ؟)عطرت رو استشمام کنم و با خیال راحت جان دهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این چه طرز حرف زدنه.دلت میخواد یکی با خودت اینطوری حرف بزنه

ببخشید نمیدونستم کلماتم براتون ناراحتی ایجاد میکنه‌.قصد ناراحت کردن رو نداشتم.

دوست داشتید چه کلماتی به کار می بردم

پیشنهاد از طرف دختر برای پسرها جالب نیست اون ها دلشون میخواد انتخاب کنند وقتی دختری بهشون پیشنهاد میده حس قشنگی به اون خانم ندارن

سلام به نی نی سایتی های عزیز😊ندا جون سابقم از سال ۸۹ نی نی سایت عضوم اون وقتااینجا کلوپ داشت و۸تامون پایه بودیم سحر.عادله.یاسی سمانه.مهشید.آزاده ساراعشقید به یاد قدیما💖 هرکسی اینجا عضو نبود😲  چه روزااایی بود😌

شاید یه حساب دیگه ای روت داشته و انتظار نداشته ابراز علاقه بشنوه

و نود درصد فکر کنم نظرش موافق نیست

اون کاربری هم ک گفت نمیخوادت جواب سوالتو داد..بی ادبانه نگفت

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»
ببخشید نمیدونستم کلماتم براتون ناراحتی ایجاد میکنه‌.قصد ناراحت کردن رو نداشتم.دوست داشتید چه کلماتی ...

چقد قشنگی♥️

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»
این چه طرز حرف زدنه.دلت میخواد یکی با خودت اینطوری حرف بزنه

گلم از حرف این خانم ناراحت نشین نباید به یک پسر ابراز علاقه کنی متاسفانه بعضی ها جنبه ندارن و اگه طرف عاشق ات بود حتما جواب میداد نه اینکه جواب نده وقتی جواب نمیده باید شما فهمیده باشین که نمیخواد شما رو میدونم سخته امیدوارم یکی بهتر سر راحت بیاد و خوشبخت باشی 

2706