2733
عنوان

ادمهای لوس و ناز نازی

95 بازدید | 4 پست

بعضی از ادمها عشقشون اینه بگن ما حساس هستیم دوست من دیگه داره حال بهم زن میشه برای هر مسیله ای انقدر به ویژگی های خودش رو میگه ادم واقعا کفری میشه .

میگه من فکم کوچیکه چ‌بدونم برای همه چیز یه انقورتی داره بابا ۳۴ ۳۵ سالته دختر ۷ ۸ ساله نیستی همه بهت توجع کنند چقدر تو با کمبود محبت بزرگ شدی هرجا هم میریم باهم امکان نداره نگه چکاره هستیم . انگار اگر عنوان نکنه شغلش رو هیچی نداره بگه

حالا شما چرا ناراحتی انقدر؟

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا شما چرا ناراحتی انقدر؟

مثلا حتی کسی رو به عنوان معرفی هم بهش بگن میگه خواستگارمه درخالی که خواستگاره اصلا اینو ندیده عین بچه ها برای خواستگار ندیده ذوق میکنه بعد همونو رد میکنه میاد پزشو میده