2733
عنوان

واقعا جیگرم آتیش گرفت، بیایین بگم خانواده مامانم به شوهرم چی گفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 7778 بازدید | 150 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اول بگم شوهرمن کارش تو معدنه ، در روز هزار جور جلسه میزاره باهزار جور مدیر و معاون و کارگر و مهندس س ...

شبانه روز دعا کنید خدا شفاشون بده وگرنه مثل زندگی من جوری داغونتون میکنن که حالتون از هرچی فامیله بهم میخوره 

شوهرم بخاطر کارش ۲۰ روز معدنه ۱۰ روز خونس ، بعد گفت عادت کرده دور از خانواده کارکنه و تو خودش باشع!!!!

درحالی که شوهرمن مهندسه اصلا کار نمیکنه 😭

یه بارم همون داییم به مامانم گفته بود مراقب دامادت باش چه وضعشه ۲۰ روز میره معلوم نیست زن میبره معدن چیکار میکنه!!!!

اصلا حالی شون نیست معدن صدتا آدم تحصیل کرده دورهم جمعن هزار جور مدیرمسئول داره مگه بیابونه!!!

نمیدونم پدرکشتگیش با کار شوهرمن چیه😭

خالت بی فرهنگ و بی شعوره

خیر سرش یک ساله رفته یه شرکت کارمیکنه ببین هروقت برم خونشون میبینم با مهمونا معرکه گرفته خودنمایی میکنه

آره شرکتمون فلانه اینجور بهمون میرسن اونجور میرسن ، فلان چیزو خوردیم ، رفتیم به حساب شرکت رستوران ، به فلانی دستور دادم و.....درحالی که اینا همه واسه ماعادیه ، اصلا شوهرمن یه بار از خودش و کارش تعریف نکرده اینا فکر میکنن خودشون دیدن فقط😑همین تواضع باعث شده اینجور نظر بدن

شوهرم بخاطر کارش ۲۰ روز معدنه ۱۰ روز خونس ، بعد گفت عادت کرده دور از خانواده کارکنه و تو خودش باشع!! ...

بتو شما دعا کنید شوهری مثل شوهرم گیر دخترتون بیاد که همه جوره بشه بهش اعتماد کرد 

شبانه روز دعا کنید خدا شفاشون بده وگرنه مثل زندگی من جوری داغونتون میکنن که حالتون از هرچی فامیله به ...

من حالم بهم میخورد از قدیم 

ولی اینا امروز تیرخلاصو زدن و گفتن شوهرش پشت کوه مونده!

خیر سرش یک ساله رفته یه شرکت کارمیکنه ببین هروقت برم خونشون میبینم با مهمونا معرکه گرفته خودنمایی می ...

من اینجور ادما رو ادمای سمی زندگیم میدونم وخیلی وقته تموم شون کردم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
فقط این حرفا رو به شوهرت نگو سر فرصت هم جواب خالتو بده

😐چه جوابی بدم؟ انقدر بدبجنسن مامانمو آوار میکنن سرم

بارها مادربزرگم مامانمو پر کرده آورده سر ما

بتو شما دعا کنید شوهری مثل شوهرم گیر دخترتون بیاد که همه جوره بشه بهش اعتماد کرد

گفتنش خوب نیس 

خالم ۴۰ سالشه شوهر نکرده ، خواستگار نداشت متاسفانه خودم دیدم به چشمم

بعد یه بار مادربزرگم به مامانم برگشت گفت پسرایی مثل داماد تو برای دخترم زیاد بودن دنبالش ، دخترم به اینجور آدما اصلا اجازه نداد بیان جلو!!!

بخدا قسم گفتنش خوب نیست دارم حقیقتا رو در قالب درد و دل میگم 

کل دارایی مادربزرگم و پسراشو بزاری رو هم یه دونه اندازه خونه ما نمیشه

کل فامیلای مامانم همشون سمی هستن

رهاکن.. منم فامیلامامانم سمی هستن و خیلی وقته عیدهاهم نمیرم 

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2706