2733

بچها تو اوضاع سخت مالی بودی تقریبا سال ۱۴۰۰بودخترم داشت به دنیامیومد وماتو بیپولی عجیبی گیر کرده بودیم یه ۷۰ملیون پول داشتیم که میخواستیم باهاش ماشین بخریم امااین وسط تو بیکاری شوهرم وخونه پدرم بودیم تقریبا دوماهی بود که بخاطر اوضاع مالیمون اومده بودیم خونه پدرم باشوهرم زندگی میکردیم وشوهرمم دیگه این وسطا ده تومن اون پول خرج کرد وموند شصت وماشین مورد نظر ماهم ده تومن گرون تر شده بود ،خلاصه ما اون ماشین وسیه کارشوهرم بود وخیلی بهش نیاز داشتیم ودیگه روز به روز داشت ارزش پولمون کم میشد ،یه صبح که شوهرم خیلی کلافه بود تو اتاق گریه کرد وبه حضرت فاطمه متوسل شد وگریه کرد شوهرم خیلی عاشق حضرت علی وحضرت فاطمه هست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خلاصه بعدیه یک ساعتی من دیدم پدرم اومد گفت یکی از دوستاش که همین ماشین مورد نیاز مارو داشته تو کوچمون دیده و گفته فلانی ماشینت نمیفروشی ،گفته چرا اتفاقا میخواستم بفروشمش ،بعد بابام گفته بود بیا ماشین بده داماد من ،بابام میگفت این مرد بطور معجزه اسا اومد تو محل وکوچه ما بابام میگفت تو این چهل پنجاه سال سال زندگیش هیچوقت ندیده بود که این ادم تو کوچه مابیاد

الهی قربونش برم ، انشاالله به دعای حضرت فاطمه (ص) مولامون زودتر ظهور کنند 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲

خلاصه بابام باهاش قرار گذاشته بود که عصر بیات وصحبت کنن باهم که دیگه بنده خدا اومد وقبول کرد ماشینشو بااون مقدار پول به مابده وبقیش رو بعد دوماه بگیره وخلاصه مشکلمون حل شد وخیلی از اون ماشین برکت دیدیم 

ان شاءالله با دله خوش ازش استفاده کنید ،همیشه به سفر و گردش ان شاءالله 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
2706