2733

خیلی از خانما از ظلم و دخالتای مادرشوهر و بچه ننه بودن شوهر مینالن ولی خودشون تبدیل به یکی از همون مادرشوهرا میشن

چطوری؟

با وابسته و بچه ننه بار آوردن پسرشون، با انتظار و توقع زیادی. با منت گذاشتن که من به خاطر شما هم با پدرتون موندم. با چسبیدن و کنه شدن و اجازه ندادن برای اینکه بچه سیر طبیعی استقلال فردی و هویت فردی ش رو طی بکنه

همین مادرشوهرایی که از کاراشون دخالتاشون هووبازی ها و حسادتهاشون مینالید همیشه که مادرشوهر نبودن! یه روز مادر یه پسر بچه بودن که اتفاقا از مادرشوهرش بیزاره. اما سعی نکردن که اشتباه های مادرشوهرشون رو تکرار نکنن. و اینطوری شد که صدهاساله که زن ایرانی با مادرشوهرش درگیره...

برای شادی روح پدرم یه صلوات میفرستی؟ 🥀

من هیچ کدوم از این مشگلات رو با مادرشوهرم ندارم ن دخالتی میکنن ن بچه هاشونو بچه ننه بار آوردن

ولی کدوم انگار دارم بچه هامو بچه ننه بار میارم خودمم دقیق نمیدونم مشگل از کجاس

ابد در پیش داریم......اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم💚خدایا امام زمان روازمون راضی  نگه دار💚

حتی دخترامونم‌ نباید اینجوری وابسته تربیت کنیم چون مادرهای دختراهم هستن ک مخل ارامش داماد بشن همیشه مادرشوهرنیست ‌‌‌....کلن استقلال وتربیت درست هم براپسر هم برا دختر لازم ...اما وابستگی برا پسر خیلی خیلی بدتر ومخرب تر ازدختر

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتی دخترامونم‌ نباید اینجوری وابسته تربیت کنیم چون مادرهای دختراهم هستن ک مخل ارامش داماد بشن همیشه ...

ددقیقا  تا وقتی فقط از مادرشوهر و  پسرش می‌نالیم ولی رابطه مادر زن و دخترش رو درست نمی کنیم همین آش و همین کاسه هست 

من پسرام لوس و وابسته نیستن از اول یاد دادم رو پای خودشون وایسن و حتی کارای خونه رو در حد توان انجام بدن تا بعدا بتونن به زناشون کمک بدن ، ولی اینم میدونم که مادرشوهر حتی اگه خوبم باشه بازم عروس اونو خوب نمیبینه و برعکس ، نمونه ش رو در واقعیت دارم میبینم 

زیاد لوس نکن

ن زیاد لوس نمیکنم

ولی نمیدونم چرا نمیتونم بذارم بچه هام ازم دور باشن

حتی پدرشون میخاد ببردشون بیرون اول ک کلی مخالفت میکنم راضی هم بشم وسطش هی زنگ پشت زنگ ک برشون گردونه

دست خودم نیس گاهی کفری میشم از دست رفتارام ولی نمیتونم بیشتر از چن دقیقه ازشون دور باشم مخصوصا بچه ی بزرگترم

ابد در پیش داریم......اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم💚خدایا امام زمان روازمون راضی  نگه دار💚
ددقیقا تا وقتی فقط از مادرشوهر و پسرش می‌نالیم ولی رابطه مادر زن و دخترش رو درست نمی کنیم همین آش ...

اره خب همیشه نمیشه گفت توهررابطه فقط مادرشوهرا بدن و فقط پسرا نباید وابسته باشن بنظرم همه چیز دوطرفس

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️