2733
عنوان

بی احساس

49 بازدید | 7 پست

یه ماهه ولم کرده و رفته هرشب کارم شده گریه...اون عین خیالش نیس درگیر آدم های دوربرش هست اول ک آشنا شدیم گف من یکاری میکنم چشمت جز من کسی رو نبینه آخر رابطه با بی‌توجهی هاش بهم گفت می‌خوام از خودم سردت کنم ک وابسته تر نشی....همین قدر ساده ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چندسالته ؟اون نکبت چند سالشه ؟فکر نکن

نمیتونم فک نکنم دوسش داشتم..خواستگار هم اومده بود قرار گذاشتیم آشنا بشیم کلا چهارماه باهم بودیم سه ماه اول خوب بود ماه چهارم کم کم ازم سرد شد.گف با من حیف میشی نمیخوام تو روزهای سخت ببرمت بدهی داشت ولم کرد رفت

عجبمطمئنید دوستتون داشته

خواستگار هم اومده بود قرار گذاشتیم آشنا بشیم کلا چهارماه باهم بودیم سه ماه اول خوب بود ماه چهارم کم کم ازم سرد شد.گف با من حیف میشی نمیخوام تو روزهای سخت ببرمت بدهی داشت ولم کرد رفت

عجبمطمئنید دوستتون داشته

خواستگار هم اومده بود قرار گذاشتیم آشنا بشیم کلا چهارماه باهم بودیم سه ماه اول خوب بود ماه چهارم کم کم ازم سرد شد.گف با من حیف میشی نمیخوام تو روزهای سخت ببرمت بدهی داشت ولم کرد رفت

دروغ میگه لابد یکی دیگه رو پیدا کرده

س ماه اول خوب بود تو این مدت بدهی بالا آورد ماه آخر از دوس دختر سابقش میگف حتی یه بار گف احساس میکنم آه اون منو گرفته ک بدهی بالا آوردم کم مونده برم ازش حلالیت بگیرم و سر این هم دعوامون شد فاصله گرفت ازم گف دختر صاف و ساده ای هستی نمیخوام تو روزهای سخت ببرمت