2733
عنوان

تکونای پسرم خیلی اروم شده😥

272 بازدید | 12 پست

دوروزه تکون میخوره به همون اندازه قبل ولی مثل قبل سفت نیس قبلا شکمم باهاش تکون میخوردالان اروم میزنه نگرانم🥲 

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

به دنیا میان هزارررر برابر استرس دارن ،من بچم سه ماهه اسهال داره دو روزه دیگه دارم جون میدم همش میگم الان کم‌آبی میشه الان چی میشه ،،،،،،خودم فراموش شدم کاملا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بزرگ شده جاش تنگ شده

بابا قبلا شکمم حرکت میکرد الان نمیکنه😭خیلی خیلی اروم میزنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
وای اره دختر منم امروز خیلی کم تکون خورده بیشتر جمع میشه یه سمت نمیدونم واسه چی

مال منم همینطور 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مشکل منم هست میرم نوار قلب میدم میگه خیلی خوبه😐😂هی تند و یواش میشن ی روز اصن تکون نمیخوره ی ...

بچه ها شوخیشون گرفته😔🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها شوخیشون گرفته😔🤣

ی چیز شیرین بخور ب چپ بخواب دستتو بذار رو شکمت تکون بخوره ریزم تکون خورد حسابه 😂الکی استرس نگیر عزیزم ولی اگه واقعا نگرانی برو ی نوار قلب بده من ک الکی استرس میگیرم اخرم نوار قلبش خوبه 

ی چیز شیرین بخور ب چپ بخواب دستتو بذار رو شکمت تکون بخوره ریزم تکون خورد حسابه 😂الکی استرس نگیر عزی ...

همینجوریشم تکون میخوره ولی مثل قبل نیس

1
5
10
15
20
25
30
35
40