2733
عنوان

میشه بیاین این بی بی چک رو ببینین

166 بازدید | 20 پست

سلام عزیزان

دوستم چندماهی هست توی اقدام ب بارداریه 

چندباری اقدام کرد و نشد

این ماه هم اقدام کرد و ترشحات زیادی داشت گاهی شیری 

گاهی سفید 

گاهی چسبناک 

گاهی آبکی 

الان 6روز ب موعدش مونده 

بی بی چک صبح زده زیر 5دقیقه هاله انداخته کسی تجربه ای داره  این بی بی چک مثبته؟ 

دل تو دلش نیست اینم بی بی چکش اینم پیام خود دوستم👇

سلام دوستان
۶ روز به موعد پریود مونده بیبی چک‌رو زدم
بعد دو دقیقه هاله انداخت
ترشحات شیری آبکی خیلی زیادی داشتم که کم شده الان یک هفته ام مدام سر درد داشتم
بنظرتون مثبته یا منفی؟
تست تشخیص بارداری از رو دهانه رحم واقعیه؟
میگن باردار باشی بالاست و نرم
نباشی پایینه و سفت (دهانه رحم)
لطفا تجربه ای دارید بگید🙏

♥️مامان =تو همان معجزه عشقی ک صحت دارد ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا اصلا هاله نداره

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍

بله اگر کسی باردار باشه دهانه رحم بالامیره و بسختی میشه لمس کرد.این بی بی هم مشکوکه 

چقدر سکوت سخته وقتی پراز حرفی ❤️تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                             میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
مثبته بزاره از موعد بگذره

واقعا الهی ک خدا از دهنتون بشنوه حداقل شادی دوستم رو ببینم😍😍😍😍😍منم میگم مثبته استرس داره 

انتظار سخته

♥️مامان =تو همان معجزه عشقی ک صحت دارد ♥️
2706