2733
من ۲۶ همش خونم والا پایه ندارم برم بیرون باهاش، فسم لش تو خونه، شوهرمم‌ که پایه نیست هیچوقت. عمرمان ...

یه دوتا کلاس برو روحیات عوض میشه دوستم پیدا می‌کنی 

تو خونه اصلا آدم کلافه میشه 

کلاس میکاپ برا چی میخوای بری، کلاس رنگ مو بری خیلی درآمدش بهتره ولی خب سخت تره

چون خیلی به شدت علاقه دارم 

همش دارم این و اون و میکاپ میکنم 

ولی خب حرفه ای نیستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون خیلی به شدت علاقه دارم همش دارم این و اون و میکاپ میکنم ولی خب حرفه ای نیستم

اها پس صدرصد موفق میشی، من عاشق کیکو شیرینی پزی ام که اونم یاد گرفتم از ویدئو گوگل دیگه ایده دیگه ای ندارم

مرسی قشنگم💚به صورت حرفه ای یاد گرفتی؟

اره در حدی که شیرین دانمارکی و به راحتی درست میکنم ، تو کیکو شیرینی ، شیرینی خیلی سخت تره و حوصله میخواد دیگه بیس کار دستم اومده. کشمشی ام همینطور ساده ترینشه

بقیه ام ویدئو ببینم درست میکنم همون موقع کاری ندارن، حوصله و انرژی میخواد ، هوا گرم شده کمتر درست میکنم 

واسه چی؟

فردا امتحان دارم از فکر خیال زیاد خوابم نمیبره دارم میمیرم 

حواست به دهن گشادت باشه من خدا نیستم ببخشم!️ اگر جوابتو نمیدم حوصله کل‌کل با آدم بیشعوری مثل تو رو ندارم
اشتباه نکن سعی کن خونسرد باشی آروم بخوابی وگرنه فردا نمیتونی تمرکز کنی ذهنت خستس

اصلا نمیتونم نمیدونم چه مرگمه

حواست به دهن گشادت باشه من خدا نیستم ببخشم!️ اگر جوابتو نمیدم حوصله کل‌کل با آدم بیشعوری مثل تو رو ندارم

من آمده ام وای وای من آمده ام 

چون از روی اجبار جواب سلامتو میدم دلیل نمیشه ازت خوشم اومده باشه!  *** اگه از این:"🥰😍😘☺️😊🙂🤗😇😉" استیکرا برات استفاده کردم ینی دارم بهت فحش میدم، اگ توهم استفاده کردی فک میکنم ک داری بهم فحش میدی🥰 ***  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>>   
2706