2733
عنوان

زندگی مشترک چه چیزی رو راجب مردا بهتون یاد داد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1084 بازدید | 80 پست
چجوری اهمیت بدیمم

اولویت 

تو زندگی باید همیشه اولویت داشت 

من اولویت اولم عشقمه

تفریح و مهمونی و خانوادم و دوستام و همسایه برام اولویت دوم هستن 

اعتماد ب نفسش و عشقش اینقدر زیاد میشه ک باور نکردنی هست 

به فرزندانتان بیاموزید به مقام تمام انسان ها به عنوان نماینده خدا روی زمین احترام بگذراند...... 
مثلا اول زندگی نگید نمیخواد بریم رستورانولش کن خرید نکنم شوهرم گناه دارهعروسی رو ولش کن پول نداریمنه ...

دقیییییقا

مامان منم همه اینارو قبل ازدواج بهم گفت

چالش سی روزه شکرگزاری گذاشتم و هرروز می‌خواستم تاپیک بزنم ، ولی چون توی اعتراض به درخواست حذف تاپیک شرکت کردم دیگه هیچ تاپیکی نمی‌زنم💔🤌🏻به امید بهتر شدن سایت🙏🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چطوری باید فهمید از مادر و خواهرش چه چیزی دریافت نکرده؟؟

از لا به لای حرف ها خاطره هاش کجاها گفتنش براش سخته حتی به شوخیاشون با هم توجه کن کدوم شوخی اونا ممکنه ناراحتش کنه چیزی نگه 

مثلا برای بعضی مردا مالیه 

برای بعضی ظاهری 

بعد تو اونجا باش نمیخواد الکی بادش کنی ولی بگذار کنار تو امن باشه

آماده ام که پذیرای تو باشم فرزندم

حتما مشاور برین..تست بدین..ببین اختلال شخصیتی نداشته باشه..من بعداز سالها زندگی یه مدته میرم پیش روانشناس..شوهرم وخانواده ش خودشیفته هستن و دکترم گفت قابل درمان نیستن..فقط فک میکنم چطور این زندگی و تموم کنم..فک کن الان من با بچه ها تنها هستم،یکساله بخاطر دعواهای اون باخانواده م قطع رابطه کردم ولی اون بابرادرمجردش،ودوستاش رفته سفر،مجردی😐

خیلی سخته به همسر بدی های خونوادشو نگیم من خودم دو سه ماه خودمو نگه میدارم بعد یهو اعصابم خورد میشه ...

اتفاقا تجربه ی من میگه گاهی باید با احترام گفت مادرت فلان کار رو کرد ناراحت شدم ولی چون بزرگتر هستن جواب ندادم

نباید شوهر رو بخاطر رفتار خانوادش سرزنش کرد

اما نباید هیچی هم نکفت

من خودم سالها هیچی از رفتار خانوادش بهش نگفتم به شدت حرمت نکهش داشتم

اما بعد چندسال که اعتراض کردم خودم مقصر شدم!

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
از لا به لای حرف ها خاطره هاش کجاها گفتنش براش سخته حتی به شوخیاشون با هم توجه کن کدوم شوخی اونا ممک ...

اوکی 🤌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👍🏻👍🏻👍🏻

چالش سی روزه شکرگزاری گذاشتم و هرروز می‌خواستم تاپیک بزنم ، ولی چون توی اعتراض به درخواست حذف تاپیک شرکت کردم دیگه هیچ تاپیکی نمی‌زنم💔🤌🏻به امید بهتر شدن سایت🙏🏻
اتفاقا تجربه ی من میگه گاهی باید با احترام گفت مادرت فلان کار رو کرد ناراحت شدم ولی چون بزرگتر هستن ...

ببخشید ی سوال

شما خیلی تجربه داری انگار

چند ساله متاهل هستی؟

مثلا اول زندگی نگید نمیخواد بریم رستورانولش کن خرید نکنم شوهرم گناه دارهعروسی رو ولش کن پول نداریمنه ...

من الان همسرم میگه پول عروسی ندارم چون میخاد خونه بخره منم واقعا میبینم که نداره ولی دلم خیلی عروسی میخاد، همسرم میگه در حد اینکه لباس عروس بپوشی بریم اتلیه همین ولی میدونم ک رو دلم میمونه بااینک توی جشن عقدم جشنم خوب بود و لباس عروسم پوشیدم

دوره های مختلف جذب رو طی کردم، میتونم بگم تا حد زیادی علمش رو دارم، اگر سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم راهنمایی کرده باشم🌱
من بیش از ۲۰ ساله متاهلماحترام احترام میارهمحبت محبت میارهفکر نکنید دو روز خوب بودید طرف باید ۲ روز ...

چخوب کاش بیشتر بهمون بگین

دوره های مختلف جذب رو طی کردم، میتونم بگم تا حد زیادی علمش رو دارم، اگر سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم راهنمایی کرده باشم🌱
از لا به لای حرف ها خاطره هاش کجاها گفتنش براش سخته حتی به شوخیاشون با هم توجه کن کدوم شوخی اونا ممک ...

نظرتون خیلی جالب بود ممنون ،راجب رابطه جنسی هم گفتید چیز دیگه تو فکرشونه میشه اینم یه توضیح کوچیک بدین دیدگاهشون مگه چطوریه؟ 

گاهی برکت در نداشتن، نرسیدنه به جای اصرار اعتماد کن...💛
ببخشید ی سوالشما خیلی تجربه داری انگارچند ساله متاهل هستی؟

۹ساله از عقدمون میگذره

۶سال از عروسی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

اگه خودمون و خواسته هاتو الویت باشه پس کلا واژه ی فداکاری رو حذف کنیم از زندگی؟؟؟

این حرفا از روانشناسی زرد درومده

۹ساله از عقدمون میگذره۶سال از عروسی

وااااایییییی ماشالا

چقد سیاست زنونه داری پس😍😍😍👌🏻👌🏻

فکر کردم ۱۵/۲۰ ساله ازدواج کردی

اولویت تو زندگی باید همیشه اولویت داشت من اولویت اولم عشقمهتفریح و مهمونی و خانوادم و دوستام و همسای ...

متاسفانه سر یه سوتفاهم اون فکر میکنه اون در اولویت نیس برام

2706