2733
عنوان

مشکل جاریم با من بخاطر رفتار پدرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 48 پست
بابا جاری چیه که ازش انتظار محبت داری بچسب به خانواده خودت

انتظار محبت ندارم 

ولی زیادی سرده و این رفتاراش جلب توجه میکنه همه میان میپرسن چیزی شده ؟ بحثتون شده ؟ 

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کلا زیادی سرده و این رفتاراش جلب توجه میکنه همه میان میپرسن چیزی شده ؟ بحثتون شده ؟

چرا درگیر برخوردای ایشونی وقتی گزندی به شما نمیرسه 

زندگیتو کن

وقت اضافه داری بذاری واسه تحلیل این و اون؟ 

واقعا چهل کیلویی ؟خیر دیگه نپرسید
نگی چیزی هایکیم دوست داره اونم ناراحت کنی ازخودت همیشه یکی نگهدار توخانواده همسر

ببین کلا چون نسبت به خانواده شوهرم اروم تر و مذهبی تره (چون اونا خیلی راحتن باهم)

انگار از همون اول با هیییچکدوم از اونا ارتباط برقرار نکرد و حالا که اونا با من خیلی صمیمی ان ناراحت میشه 

یه کوچولو هم حق داره ولی تقصیر خودشه

اگر جاریت مشکلی داشته باشه خودش میگه الکی حساسیت ایجاد نکن به اصطلاح کاسه داغ تر از آش نشو

انقدری سرد رفتار میکنه که همه میپرسن چیزی شده ؟ بحثتون شده ؟؟؟ 

من حتی به احترام اون وقتی اونا میان خونمون یا ما میریم خونشون خیلی پوشیده تر لباس میپوشم و ... 

ولی خب حداقل حفظ ظاهرم نمیکنه

ببین کلا چون نسبت به خانواده شوهرم اروم تر و مذهبی تره (چون اونا خیلی راحتن باهم)انگار از همون اول ب ...

تقصیرخودش خانواده همسرغریبه نیستن که بیایی سفت سخت مذهبی بشینی بری 

من الان جاریم صبحت نمیکنه گوشه گیراما من پرحرفم خون گرم پدرشوهرم دوسم داره به پام بلندمیشه

چرا درگیر برخوردای ایشونی وقتی گزندی به شما نمیرسه زندگیتو کن وقت اضافه داری بذاری واسه تحلیل این و ...

وقتی درگیر شدم ک دختر خاله های شوهرم اومدن پرسیدن بحثتون شده ؟ 

هر بار فلانی اومد پرسید جاریت چرا انقدر خودشو میگیره ؟ 

و من میمونم ک جوابشونو چی بدم 

خب اگه خودت الانم دوسش داری خونش برو تا محبتتون زیاد شه

من دوستش ندارم 

کلا صمیمی نیستیم 

من میگم یه جوری رفتارش حداقلللل تو جمع بهتر بشه 

همه فکر نکنن من کتری باهاش کردم 

چون جالبه ک بعد از ازدواج من با بقیه فامیلای شوهرم گرمتر شد ولی نسبت به من اینجوریه 

کَلَم دود میکنه

تقصیرخودش خانواده همسرغریبه نیستن که بیایی سفت سخت مذهبی بشینی بری من الان جاریم صبحت نمیکنه گوشه گی ...

همووون 

تازه من به احترامش خیلی سهی میکنم وقتی میان خونمون یا میریم خونشون لباسم پوشیده باشه 

و ....

2706