2733
عنوان

چطوری میتونم رمان بنویسم؟؟؟

112 بازدید | 20 پست

ادبیات خوبه زمانی که راهنمایی بودم زیاد می‌نوشتم ولی مشکل این الان زیاد بلد نیستم و اینکه باید یه اسم پیدا کنم که بتونم بنویسم درگیر اسمم 

شرایط چاپ و کتابش چی هست اگر اسم پیشنهادی دارید بگید💜✨

💜مجنون مایکل 💜(کاربر جدید نیستم)زمانی که شروع به شکستن رکوردها کردم. زمانی که رکوردهای الویس پریسلی و بیتلز را شکستم، زمانی که آلبومم به پرفروش‌ترین آلبوم تمام تاریخ تبدیل شد؛ همون زمان بود که آن‌ها یک شبه مرا عجیب الخلقه خواندند. مرا هم‌جنس‌باز و کودک آزار خواندند. گفتند پوستم را سفید کردم. آن‌ها هر کاری کردند تا مردم را مقابل من قرار بدهند. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید خیلی خیلی مطالعه داشته باشید و رمان در سبک های مختلف بخونید. کلاس برید و از همه مهمتر تمرین نوشتن کنید. مثلا هر روز خودتون را مجبور کنید حداقل ٥ صفحه بنویسید. نه اینکه منتظر زمان و حال مناسب برای نوشتن باشید.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

تصور کن و خیال ها ت رو بنویس کنار هم به. داستان ها رو بهم مرتبط بده و بعدش که خوندی ، اونجایی که  میخوای نه رو حذف و درست کن ، ولی سعی کن کلمات تکراری یا موضوعاتی که خیلی تکرار شدن استفاده نکنی

باید خیلی خیلی مطالعه داشته باشید و رمان در سبک های مختلف بخونید. کلاس برید و از همه مهمتر تمرین نوش ...

رعمان های تاریخی زیاد خونم سوشون رو هم تازه  تموم کردم

💜مجنون مایکل 💜(کاربر جدید نیستم)زمانی که شروع به شکستن رکوردها کردم. زمانی که رکوردهای الویس پریسلی و بیتلز را شکستم، زمانی که آلبومم به پرفروش‌ترین آلبوم تمام تاریخ تبدیل شد؛ همون زمان بود که آن‌ها یک شبه مرا عجیب الخلقه خواندند. مرا هم‌جنس‌باز و کودک آزار خواندند. گفتند پوستم را سفید کردم. آن‌ها هر کاری کردند تا مردم را مقابل من قرار بدهند. 
2706