2733
عنوان

بیایید عکس...

640 بازدید | 72 پست

بازی حوصلمون سر نره 

هر چیزی که دوس داشتید بزارید هرچیزی که از نظرتون قشنگ بود بزارید 

شعر 

خاطره خوب 

عکس 

داستان آشنایی 

راز آشپزی 

معرفی فیلم  

معرفی انیمشین و اهنگ 

معرفی پیج های خفن 

عکس خودتونم خاستید بزارید نظر میدیم 

راستی دوستان عزیزم ساعت ۲ ی تاپیک میزنیم اگر مایل بودین شرکت کنید خوشحالمون میکنی 

اها یادم رفت هر کاربری که دوسش داری تگ کن اونی که وایب خوبی داره

خلاصه هرچی عشقتون میکشه بزارید دارم از بی حوصلگی میمیرم

کاربری دست دو نفر به سن ها توجه نکنید دختر عمه بنده ۱۸ سالشه و خودم ۲۳ سالمههه هر جا میره میگه ۱۸ سالمه بدونید اون من نیستم✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منو لایک می کنی؟

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
چطوری باید عکس بزاریم من تا حالا نذاشتم اینجا ؟؟

وقتی میخایی پست بزاری ی علامت کوچیک طبیعت هست اون بزن 

کاربری دست دو نفر به سن ها توجه نکنید دختر عمه بنده ۱۸ سالشه و خودم ۲۳ سالمههه هر جا میره میگه ۱۸ سالمه بدونید اون من نیستم✨️
تو تاپیک قبلی گذاشتم خیلی دوستش دارم از یکی از کاربر های همینجا سفارش دادم 😍😍😍😍😍😍عاشقشممم😍😍� ...

عی ننه چه قشنگ 

مرسیی🥲🫂

چقد هزینه برد میشه اون کاربری رو معرفی کنی خیلی قشنگه

تاپیک اخرم درمورد کتاب سوال پرسیدم اگه کسی کتاب میخونه لطفا یه سری بهش بزنه منو راهنمایی کنه🤍😍

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      
تاپیک اخرم درمورد کتاب سوال پرسیدم اگه کسی کتاب میخونه لطفا یه سری بهش بزنه منو راهنمایی کنه🤍😍

شرمنده من نمیخونم گلم 

2706