2733

کدوم شما تجربه از دست دادن عزیز دارید؟

حالا چه عزیزی که فوت شده ، چه عزیزی که به هر دلیلی از زندگیه شما بیرون رفته...

سوالم اینکه 

بعد از از دست دادن چه حالی بهتون دست داد؟

چقدر حالتون بد بود؟

چقدر طول کشید به زندگیه عادی برگردید؟

من خودم دوتا عزیزم رو از دست دادم... تو فاصله سه ماه ...

و الان ۴ماه از زمان از دست و غم دومم میگذره 

اما من هنوز نتونستم به زندگیه عادی برگردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دو ماه میشه پدرمو از دست دادم و روز به روز داره برام سخت تر میشه دیگه تحمل زندگی کردن ندارم

جای پدر بهشت باشه ان شالله

منم نزدیک به ۴ ماهه مادرم رو از دست دادم و منم روز به روز بدتر میشم 

شما متاهلی ؟

شاغلی ؟

حال بدت رو کارا و شرایط زندگیت هم تاثیر گذاشته ؟

سندرم قلب شکسته این مورد تو اروپا شناخته شده 

بر اثر از دست دادن پول زیاد یا اینکه عزیزشو یکی از دست بده 

قلب حالت خودشو از دست میده یکم کوچیک میشه و تنگی نفس و حالت بدی به انسان دست میده 

اما بعداز 6 ماه باز قلب حالت طبیعی خودشو پیدا می کنه و شروع به بازسازی می کنه

تنها راه انسان تو این شرایط منطقی کنار امدن با بحران هستش تا بتونه قوی تر بشه و انگزه گرفتن و تغییر روش زندگیش چون اون گزینه رو دیگه رد کرده 

در اقیانوس چه چیزی کم بود که به کرم قلاب دل بسته ای ماهی!🐟
جای پدر بهشت باشه ان شاللهمنم نزدیک به ۴ ماهه مادرم رو از دست دادم و منم روز به روز بدتر میشم شما مت ...

خدا بیامرزدش عزیزم من مجردم شاغل بودم ولی بعد از بابام دیگه نتونستم برم و بدجوری رو زندگیم تاثیر گذاشته حتا رو رابطم با خانوادم و پارتنرم ی جورایی از همه متنفرم و حس میکنم برای کسی جز بابام مهم نبودم 

من حالا چیزی ندارم باشه برای بعدا