2733

وقتی به یه چیزی گیر بدم دادم و همش توفکرشم به چیزای الکی و توی ذهنم بزرگش میکنم و ازش یه مشکل بزرگ میسازم

باید برم پیش روانپزشک؟😐

نزدیک بود کار دستم بده حس میکنم این اخلاقم خطرناک شده

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره . وسواس فکری داریم و وسواس عملی. اگر زیاده باید برید روانپزشک میتونه.  خطرناک بشه. 

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷
اگه تو زندگیت بخاطر این مشکل ایجاد میشه اره روانشناس برو اول اگه نیاز به دارو باشه بهت ميگه

اره نزدیک بود سلامتیمو به خطر بندازه خدا بهم رحم کرد وسواس فکری گرفتم داره اذیتم میکنه

یه مثال بزنم

مثلا یه جوش کوچیک رو انقدر بهش گیر دادم همش توفکرشم رو مخمه و هی فشارش میدم الان روی صورتم خیلی زشت شده

خستم کرده این اخلاقم

گاهی شدیدتر میشه به مرور و شایدم برعکس. وقتی به روند طبیعی زندگی اخلالی وارد کنه باید درمان بشه بنظر ...

اره زندگی روزمرم و تمرکزمو داره بهم میریزه

باید برم روانشماس؟ یا روان پزشک

وای😭🤦🏻‍♀️

نگران نباش. خوب میشه. خیلی چیز شایعی هست 

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷
اره زندگی روزمرم و تمرکزمو داره بهم میریزهباید برم روانشماس؟ یا روان پزشک

بنظرم اول روانشناس اگر لازم باشه ارجاعتون میده ولی نه هر کسی  و در کنارش میتونید پیش یه طبیب حاذق اصلاح طبع هم بکنی چون احتمالا غلبه طبعم داری که روی شدت وسواس حتی درمانش تاثیر داره و در آخرم سوره ی ناس و ذکر لا اله الا الله رو مدام زیاد بخون البته گاهی به معنیشم تمرکز کن  همه ی اینا کنار هم باعث میشه بنظرم ان شالله سریعتر جواب بگیری

بنظرم اول روانشناس اگر لازم باشه ارجاعتون میده ولی نه هر کسی و در کنارش میتونید پیش یه طبیب حاذق اص ...

خیلی ممنونم‌گلم🥺