2733
اره اصلا ناز کشیدن بلد نیست تر میزنه بیشتربه مامان افریتش رفته اخلاقش

😂😂😂😂وای مردم از خنده 

از دیشب همش داشتم گریه میکردم

هنوز اشک هام خشک نشده 

مردم از خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیشعور تر از این حرفاس دل من براش مهم بود یکم غرور کاذبشو کنار میذاشت و به حرفام و ناراحتیام گوش میکرد حالا هنوز نرفتیم سر خونه زندگی اون موقع دیگه شاید دیوونه بشم

به اسم روشن فکری و ملی گرایی، نژاد پرستی و بی منطقی را پشت اسم یک پادشاه عادل و بزرگ پنهان نکنیم.
من اگه کسی ک باهاش بحث میکنم گریه کنه دلم طاقت نمیاره اشک هاشو ببینم ولی همسرم بیخیال ه 😢خیلی ناراح ...

اکثر مردا همینطورن عزیزم مردا فرق میکنن کلا 

یک چیز طبیعی هست که اون موقع نیاد نازتو بکشه 

💚عضوگروه سبز💚 وزن شروع ۶۱ ☘️۱۴۰۱/۶/۸☘️ وزن فعلی ۵۸☺️

می‌کنه ولی هی میزنم زیر دستش میگم نکن بیشعور دست کثیفت بهم نزن اشغال

انقد تکرار میکنم تا عصبانی میشه ، بعد اونموقع دلم خنک میشه😂😂😂😂😂😂

چالش سی روزه شکرگزاری گذاشتم و هرروز می‌خواستم تاپیک بزنم ، ولی چون توی اعتراض به درخواست حذف تاپیک شرکت کردم دیگه هیچ تاپیکی نمی‌زنم💔🤌🏻به امید بهتر شدن سایت🙏🏻

اشکامو پاک نمیکنه اینجوری ام نیست که بیاد هی نازمو بکشه سکوت میکنه و یه کم هیچی نمیگه بعد که آروم شد میاد میگه بیا حرف بزنیم حلش کنیم ولی کلا همیشه حتی اگر من مقصرم باشم اون پیشقدم میشه چون میدونه من مغرورم(متاسفانه)و پیشقدم نمیشم.

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...
ببرش دکتر خاهر مراقب خودت باش

مراقبم  گریه ماله اوایل ازدواجم بود الان بابت هر رفتارش مقابله به مثل میکنم و خودمو قوی کردم که بهش وابسته نباشم .

درستش این بود که جدا میشدم اینا درمان ناپذیرند 

این نیز بگذرد .....
مراقبم گریه ماله اوایل ازدواجم بود الان بابت هر رفتارش مقابله به مثل میکنم و خودمو قوی کردم که بهش ...

ایشالا ک سر عقل بیاد خدا بهت کمک کنه گلم

......خدایا ب توکل نام اعظمت.
2706