2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکم آروم شدم دیشب از بس گریه کردم سر درد شدید گرفتم حالم یکم بهت ر شد

خداروشکر عزیزم غصه نخور همشون عین همن

مَردُمِ شَهری که هَمه دَر آن میلَنگند به کسی که راست راه میرود میخَندَند... 
بله نازمو می‌کشه بیخیال نیس، مگر اینکه مسئله ی خیلی مهمی باشه و دعوای ناجوری کرده باشیم، اونموقع هم ...

ن بابا 

برای من ک نشسته داره باقالی میخوره 

انکار ن انگار دارم شر شر اشک میریزم 

ن بابا برای من ک نشسته داره باقالی میخوره انکار ن انگار دارم شر شر اشک میریزم

عزیزم،😘 بعضیا دل نازکن و طاقت ناراحتی و گریه رو ندارن یه عده ام نه بیخیالن، شما هم سعی کن بیخیال باشی از اول هر جور عادتش بدی همون‌جوری عادت میکنه، من شوهرم قهر میکرد کلا تو خخانوادشون اینجوری بود محل ندادم کم کم درست شد ولی داداشم مغروره و بیخیاله که من نمیتونم تحملش کنم شوهرم خمغرور نیست، اکثر دعواهامونم سر بقیه یا بچه اس خودمون کم پیش بیاد حرف همو نفهمیم ولی امان از دست بقیه...  ماهم چندسال اول دعوا و... داشتیم ولی تونستیم باهم کنار بیایم و دعواها کم شد، چند ساله ازدواج کردین؟ و چندسالتونه

خوشگل خانم لایک نکن،🤕😁😁😁😂