2733
عنوان

مهماندار هواپیما😐🤌🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 1410 بازدید | 71 پست
الن هواپیمایی کارون مهر ماه آزمون استخدامی گرفته اونهایی که قبول شدن هنوز تا الان نرفتن سر کار .همشو ...

اای بابا

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای بابا چرا اینجوری پس🥲💔

الن باید مدرک مهمانداری داشته باشی .ولی سخت نیست دوره اش شش ماه هست .فک کنم الان مهر ماه باز شروع ثبت نام باشه .اگه ظاهرتون خوبه برو .احتمال زیاد قبوله میکنن.تازه بعد از چند سال میتونی درخواست بدی برای شرکت های هواپیمایی عربی مثل عمان و دبی .دیگه نونت توی روغنه..سخت نیست حتما برو پولشو بگذرون. موفق باشی عزیزم.

@00fly00    

عزیزم من ازتون سوال داشتم در رابطه با شغلتون اگه لطف کنید درخواست منو قبول کنید من سوالامو بپرسم🥲❤

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
الن باید مدرک مهمانداری داشته باشی .ولی سخت نیست دوره اش شش ماه هست .فک کنم الان مهر ماه باز شروع ثب ...

خیلی ممنونم ازتون راهنماییتون واقعا مفید بود❤

نه زبان نمیخاد خیلی خوب باشه .یه کمی فقط لازمه در حد همون مدرسه که بلدیم کافیه ولی برای پیشرفت خودت بهتره زبانتو بعداً خوب کنی .ولی امتحاناتش همش به زبان انگلیسی هست هاااا .ولی در اون حد سخت نیست .بخونی درسهای دوره رو راحت میتونی قبول بشی.

خواهش میکنم عزیزم .خوشحال شدم مفید بود براتون .

❤❤

دوست من مهماندارهاگه جونت واست مهمه وارد این کار نشو دوستم داغون شده

از چه لحاظ چرا

@00fly00 عزیزم من ازتون سوال داشتم در رابطه با شغلتون اگه لطف کنید درخواست منو قبول کنید من سوالامو ...

سلام عزیزم 

قبول کردم ، هر سوالی دارید بپرسید درخدمتم

خانمِ مهماندار مهربون 😁🤍
سلام عزیزم قبول کردم ، هر سوالی دارید بپرسید درخدمتم

خیلی ممنونم ازتون❤