2733
عنوان

چرا تاپیکم تعطیل شد؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

102 بازدید | 13 پست

متاسفم واقعا مگه من چی گفتم؟؟ گفتم ارزو هام داره پرپر میشه با بی عدالتی که تو جامعه رواج داره این همه تلاش می‌کنیم به جایی نمیرسیم

وفتی همچین آدمایی وجود دارن و این تاپیک من تعطیل میشه ولی تاپیک های مادر شوهر و جاری آزاده انتظار بیش از این نمیره

متاسفم واقعا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اینجاجای این حرفانیس جای حرفای دوس پسرو رل وکراش هست بدجایی اومدی واسه درد دل

خب من گفتم اینجا بی عدالتی وجود داره من صبح تا شب تلاش میکنم ولی نتیجه خوبی نمیگیرم دلم میخواد برم خارج از کشور درس بخونم یکی میگه چه پرتوقعی یکی گزارش میزنه اخرشم تاپیک تعطیل میشه

گفتن آرزوهامونم شده جرم

اینجاهمه حرف جرمه

بعضیاهم انگارپشت کوه اومدن حتی اسم پریودی هم براشون زشته فورن نی نی یاروتگ میکنن

ازاین لحظه به بعدروخیلی ازکاربرا ریپلای نمیکنم ودرتاپیکاشون شرکت نمیکنم تماااااام🫡🫡🫡
اینجاهمه حرف جرمهبعضیاهم انگارپشت کوه اومدن حتی اسم پریودی هم براشون زشته فورن نی نی یاروتگ میکنن

دقیقا،انگار خودشون زن نیستن

قلب رو که حیوونم داره، مهم وجدانه که نصیب هرکسی نمیشه✨🙂‍↔️                            فمینیست✌🏻🩵_فوتبالی سرسخت⚽🤍   
خب من گفتم اینجا بی عدالتی وجود داره من صبح تا شب تلاش میکنم ولی نتیجه خوبی نمیگیرم دلم میخواد برم خ ...

یه عده کلن مشکل دارن سایت دیگه جای درد ودل نیس کل تاپیکاشده درمورد دوست پسر و رل وکراش

ازاین لحظه به بعدروخیلی ازکاربرا ریپلای نمیکنم ودرتاپیکاشون شرکت نمیکنم تماااااام🫡🫡🫡

یه چندتاهستن که تازه فهمیدن پریودی چیه تاپیک پریودی باشه فورن نی نی یاروتگ میکنن

بیاناپیکی که گفته مجردابیاین جای همه چی توسایت هست به جزمسائل خانما

یه چندتاهستن که تازه فهمیدن پریودی چیه تاپیک پریودی باشه فورن نی نی یاروتگ میکنن

خاک بر سرشون واقعا

حالا باز خوبه نی نی یار به پریود گیر نمیده

قلب رو که حیوونم داره، مهم وجدانه که نصیب هرکسی نمیشه✨🙂‍↔️                            فمینیست✌🏻🩵_فوتبالی سرسخت⚽🤍   
چرا اتفاقا میترکونن

چرا؟؟

نی نی یار خودش گفت موضوع پریودی هیچ اشکالی نداره

چرا؟؟نی نی یار خودش گفت موضوع پریودی هیچ اشکالی نداره

چرا اتفاقا دیشب چند نفرمیومدن تاپیک پریودی ونی نی یاروتگ میکردن نی نی یارم تاپیک ومیترکوند