2733
عنوان

لحظه گرگ و میش

179 بازدید | 14 پست

یه نکته عجیب این فیلم اینه که چرا بعد طلاق یاسمن و سروش محند و سوگند با هم قطع رابطه کردن مامان باباشون جدا شدن اونا چشون بود مثلا خواهر برادر بودن😕

آقا چرا یاسمن ازدواج کرد با سروششش

من یه قسمت ندیدم قسمت بعدیش دیدم یاسمن با شکم بالا اومده داره آب هویج میگیره

درد ما مردمی‌ست که قبل از نگاه کردن به خود می‌خواهند کشورشان را تغییر دهند. مردمی که همه می‌نالند ولی خودشان را نمی‌بینند _فریدون فرخزاد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فیلمه دیگه 

مگه میشه سروش ۶ سال پسرش رو نبینه 

یا یاسمن کلا بیخیال بچه ای بشه که ۱۵ سال بزرگش کرده 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
آقا چرا یاسمن ازدواج کرد با سروشششمن یه قسمت ندیدم قسمت بعدیش دیدم یاسمن با شکم بالا اومده داره آب ه ...

😂😂😂

خب فکر میکرد حامد شهید شده بعد یه مدت که از سوگند نگهداری میکرد وابستش شد فک میکرد سروش ادم خوبیه میگف قدر عشقو میفهمه تا اخرین لحظه از زنش نگهداری کرد دیگ باهاش ازدواج کرد

😂😂😂خب فکر میکرد حامد شهید شده بعد یه مدت که از سوگند نگهداری میکرد وابستش شد فک میکرد سروش ادم خو ...

دلایقش واقعا از نظر احساسی و عقلی درست بود حیف که سروش اینطوری نبود 

درد ما مردمی‌ست که قبل از نگاه کردن به خود می‌خواهند کشورشان را تغییر دهند. مردمی که همه می‌نالند ولی خودشان را نمی‌بینند _فریدون فرخزاد
2706