2733

میگه قیمت قبل ۲۵ بوده الان تخفیف گذاشتیم ۱۵ تومن

نوشته با مدرک هم قابل ریجستری نمیدونم یعنی چی ؟

شهر خیلی بزرگی هم نیستیم آخه نسبت ب پارسال خیلی گرون تر شده

نمیدونم چیکارکنم برم یا نرم از بوی تند دکلره هم خیلی میترسم ک نتونم تحمل کنم و کارم رو ادامه بدم نظرتون چیه؟ ؟

از طرفی هم خیییلی بیکارم این روزا هم خودم هم شوهرم و شدیدا نیاز ب شغلی دارم و نظر و علاقم یکی از شاخه های آرایشگری هست 

وای منم دوس دارم یاد بگیرم

تو تهرانم البته

نمیدونم چقدره هزینه ش

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

این قیمت پارساله دخترم 😊 ، امسال همه جا بیست و پنج سی شده 

ولی خب ، اینا با شش جلسه یاد میدن ، این کلاس واسه با تجربه ها خوبه بدرد مبتدی ها نمیخوره ،  بهتره بری پیش مربی که حین کار یاد بگیری 

مدرک هم مهم نیست مربی خوب پیدا کن 

حین کار یکی دوماه طول میکشه 

دختری با دنیای رنگی ✨️🙂
این قیمت پارساله دخترم 😊 ، امسال همه جا بیست و پنج سی شده ولی خب ، اینا با شش جلسه یاد میدن ، این ک ...

اگه واقعا میخوای یاد بگیری و علاقه داری ، باید هزینه کنی پونزده تومن اولشه بعد این باید کلی رنگ بخری تو خونه تست کنی ، کاراموز و دستیار باشی و... 

دختری با دنیای رنگی ✨️🙂
این قیمت پارساله دخترم 😊 ، امسال همه جا بیست و پنج سی شده ولی خب ، اینا با شش جلسه یاد میدن ، این ک ...

این نوشته ۸ جلسه تئوری و ۶ ماه پشتیبانی +مدرک

پیجش هم نگاه کردم خیلی مشتری داشت نمیدونم چیکارکنم تصمیم درست چیه

اگه واقعا میخوای یاد بگیری و علاقه داری ، باید هزینه کنی پونزده تومن اولشه بعد این باید کلی رنگ بخری ...

عزیزم من فعلا فقط پول آموزش رو داشته باشم خوبه متاسفانه ن درآمدی دارم ن پس اندازی شوهرمم یماهه بیکار شده

این نوشته ۸ جلسه تئوری و ۶ ماه پشتیبانی +مدرکپیجش هم نگاه کردم خیلی مشتری داشت نمیدونم چیکارکنم تصمی ...

اره منم قبلا گولش رو خوردم هشت جلسه پشت هم تو هفت هشت ساعت مطلب و جمع میکنه واست ، شش ماه پشتیبانی هم منظورش اینه که تو خرید رنگ و نحوه رنگ گذاشت اینا گروه میزنن راهنماییت میکنن ، مدرک هم بگم که هیچ جا مدرک نمیخوان من رفتم دوجا برگشت گفت منم کلی مدرک دارم بدرد نمیخوره برو نمونه کار بیار 

دختری با دنیای رنگی ✨️🙂
عزیزم من فعلا فقط پول آموزش رو داشته باشم خوبه متاسفانه ن درآمدی دارم ن پس اندازی شوهرمم یماهه بیکار ...

خب گلم یه رشته ی اسون بردار ، این رشته تا دوسال اولش فقط خرجه ، هیچ درامدی نداری 

الان مژه رو بورس هست تو شش ماه فکر کنم دیگه به درامد برسی 

دختری با دنیای رنگی ✨️🙂